Кiно

У кінотеатрі Шевченка покажуть фільми із циклу «Позивний «ЗЕНІТ» від режисерів «Воїнів духу».

Протягом трьох днів у місцевих кінотеатрах демонструють 10 фільмів.  Ціна на квиток коливається від 40 до 65 гривень...

Театр "Маскам Рад" з Києва покаже у Хмельницькому фільм, знятий за мотивами оповідання Володимира Винниченка. "Чудний...

Часом від різноманітності кіноновинок розбігаються очі. Ми не встигаємо подивитися один фільм, як тут же виходять десятки...

Держкіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсним прокатне посвідчення, видане на телесеріал «Я дарую тобі щастя».

Держкіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсним прокатне посвідчення, видане на телесеріал «Недоторканна».

Протягом трьох тижнів фестиваль гостюватиме в нашому місті. Показуватимуть якісну і цікаву документалку про права людини.

У нашому місті пройшов допрем’єрний показ української стрічки, яку визнали найкращою на престижному міжнародному кінофестивалі в Одесі.

Держкіно скасувало державну реєстрацію та анулювало прокатне посвідчення телесеріалу “Останній коп” за участю російського актора Гоші Куценко. 

Держкіно України прийняло рішення відмовити у державній реєстрації та у видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування ряду фільмів, які зняли у Росії. 

Традиційно в жовтні стартував ХІІІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року найкращі документальні фільми зможуть побачити понад 250 міст і містечок країни. Завітає фестиваль і до Хмельницького. 

Хмельничани востаннє у цьому році дивитимуться кінофільм під відкритим небом. Для перегляду обрали комедію "Моя свекруха - монстр". 

Третю суботу поспіль хмельничани переглядатимуть кінофільм під відкритим небом. Цього разу містянам покажуть романтичну комедію. 

Хмельничан запрошують насолодитись нічним переглядом кінострічки просто неба.