Кiно

Переможців обиратимуть депутат та Народний артист України. 

Великдень - велике свято воскресіння Ісуса Христа.  Ми підготували для вас підбірку вражаючих фільмів, які розкажуть історію Ісуса від народження і до його останніх кроків на землі.

Художній фільм “Іловайськ 2014. Батальйон Донбас” почали знімати у серпні минулого року. Сценарій базується на історіях людей, які були свідками боїв за Іловайськ. Нині актори військової драми привідкрили завісу і розповіли про зйомки фільму.

Фільм повністю зніматимуть у Хмельницькому. В кадр можуть потрапити і жителі міста. Де взяли гроші на зйомки, яким буде бюджет та про що фільм, читайте на нашому сайті.

Кінотеатри почали з’являтись у місті з 1940 року. Подивитися стрічку можна було не лише в приміщенні.  Популярністю серед тодішніх “кіноманів” користувались літні та пересувні кіноустановки. Як і де дивилися фільми у Хмельницькому десятки років тому, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Мультфільми, мелодрами, комедії і фільми жахів пропонують переглянути хмельничанами кінотеатри міста. Розклад сеансів та ціни вказані на їхній сайтах.

Кохання є однією з найулюбленіших тем не лише для поезії, а й кіноіндустрії. Чимало кінокартин у цьому жанрі стали хітами на всі часи. Пропонуємо ТОП-10 фільмів про кохання, які варто переглянути.

Мультики, мелодрами і фільми жахів пропонують переглянути хмельничанами кінотеатри міста. Розклад сеансів та ціни вказані на їхній сайтах.

6 грудня, в кінотеатрі Шевченка заплановано показ фільму “Кіборги. Герої не вмирають”. Прем’єра стрічки відбулася в 2017 році до Дня Збройних сил України. Хмельничан запрошують безкоштовно переглянути фільм про оборону Донецького аеропорту.  

Тема війни завжди була однією з улюблених в світовому кінематографі. Безліч режисерів осмислювали всі жахи Другої світової війни та знімали картини про подвиги, героїзм та долі людей того періоду. До 73-річчя перемоги ми підібрали найкращі фільми.

keyboard_arrow_up