Кiно

Виконавиця головної ролі Ксенія Хижняк особисто представить фільм глядачам. Розовідаємо де та коли можна буде переглянути стрічку. 

Кінофест проходитиме у вересні в 6-ти містах України, Німеччини та Польщі.  Під час заходу збиратимуться кошти на потреби військовослужбовців ЗСУ.  Цього року подали понад 200 робіт із 31 країни світу для показу на фестивалі. 

Під час війни у місті діє лише 2 кінотеатри з 4-х. Один розташований в ТЦ “Оазис”, а інший — у “Woodmall”.  Розповідаємо які фільми вони транслюють у цей вікенд та скільки коштують квитки на сеанси.

Покази тривали в кінотеатрах Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Полтави, Вінниці, Житомира, Луцька, Хмельницького та Чернігова. Наступного року Чілдрен Кінофест відбудеться з 31 травня до 9 червня.

В Хмельницькому відбудеться спецпоказ документального фільму про збитий росіянами рейс MH17.  На допрем’єрному показі буде присутня творча команда. Розповідаємо де та коли його транслюватимуть. 

Чілдрен Кінофест — це найбільший дитячий кінофестиваль України.  Він проходитиме у Хмельницькому вже наприкінці червня.  Розповідаємо що показуватимуть та як зареєструватися. 

Під час війни у місті діє лише 2 кінотеатри з 4-х. Один розташований в ТЦ “Оазис”, а інший — у “Woodmall”.  Розповідаємо які фільми вони транслюють у червні та скільки коштують квитки на сеанси.

Чілдрен Кінофест — це найбільший дитячий кінофестиваль України.  На кінофесті покажуть українське фентезі та шість фільмів з інших країн Європи.  Розповідаємо про програму фестивалю та де він проходитиме. 

Йдеться про документальний фільм "Щоденники війни. Українські сапери" режисера Андрія Зайця.  Він розповідає про боротьбу бійців військової частини А 2641, що базується в Кам’янці. 

Під час війни у місті діє лише 2 кінотеатри з 4-х. Один розташований в ТЦ “Оазис”, а інший — у “Woodmall”.  Розповідаємо які фільми вони транслюють у травні та скільки коштують квитки. 

keyboard_arrow_up