Кiно

photo_camera

Заклади кіно в Хмельницькому достатньо відрізняються один від одного масштабами, ціною, кількістю залів і, в якійсь мірі,...

play_circle_filled

Пес є талісманом нового 2018 року. Редакція вирішила розповісти про найвідоміших чотирилапих у кіно. Й погодьтеся,...

21 листопада відзначають День Гідності та Свободи. Революційні події надихнули багатьох митців на створення пісень,...

У Хмельницькому працює три кінотеатри. Цього тижня там будуть показувати 6 фільмів.  Серед них мультфільм про тачки,...

Хмельничан, які полюбляють фільми, запрошують на перегляд комедії у Дендропарк.  Подивитись стрічку можна буде під відкритим небом.  Та аби не змерзнути, організатори радять взяти з собою теплий одяг і каремат. 

У Хмельницькому пройде четвертий міжнародний фестиваль кіно для дітей та підлітків.  Протягом дев'яти днів малечі показуватимуть мультики та фільми. 

Протягом трьох днів у місцевих кінотеатрах демонструють 13 фільмів.  Ціна на квиток коливається від 40 до 60 гривень залежно від часу сеансу. Що показують у кінотеатрах та який розклад сеансів, дізнавались журналісти vsim.ua.

Протягом трьох днів у місцевих кінотеатрах демонструють 11 фільмів.  Ціна на квиток коливається від 40 до 60 гривень залежно від часу сеансу. Що показують у кінотеатрах та який розклад сеансів, дізнавались журналісти vsim.ua.

У кінотеатрі Шевченка покажуть фільми із циклу «Позивний «ЗЕНІТ» від режисерів «Воїнів духу».

Протягом трьох днів у місцевих кінотеатрах демонструють 10 фільмів.  Ціна на квиток коливається від 40 до 65 гривень залежно від часу сеансу. Що показують у кінотеатрах та який розклад сеансів, дізнавались журналісти vsim.ua.

Театр "Маскам Рад" з Києва покаже у Хмельницькому фільм, знятий за мотивами оповідання Володимира Винниченка. "Чудний епізод" розповідає історію екстравагантно любовної пригоди Володимира та Наталі.  

Часом від різноманітності кіноновинок розбігаються очі. Ми не встигаємо подивитися один фільм, як тут же виходять десятки інших. У 2016 році вийшло чимало цікавих фільмів: від легковажних комедій до серйозних драм, які змусять плакати далеко не від сміху.

Держкіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсним прокатне посвідчення, видане на телесеріал «Я дарую тобі щастя».

Держкіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсним прокатне посвідчення, видане на телесеріал «Недоторканна».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up