Хмельничанка намагалася дати хабаря поліцейській. Жінку судили

Хмельничанка намагалася дати хабаря поліцейській. Жінку судили
Ілюстративне фото
  • Жінку підозрювали у крадіжці.
  • Вона пропонувала слідчій 1000 доларів, а потім поклала їй у блокнот 2000 гривень.

Мешканка Хмельницького намагалася дати хабаря поліцейській. Це було минулого року, 23 травня. 33-річну жінку запросили у Хмельницьке районне управління поліції, аби допитати у справі про крадіжку. Оскільки зараз в Україні діє воєнний стан, такі дії кваліфікуються за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу, що загрожує ув'язненням на термін від п'яти до восьми років.

Під час розмови жінка запропонувала поліцейській 1000 доларів США, написавши це на аркуші паперу. Слідча відразу ж відмовилася, і того ж дня повідомила про це керівництво.

25 травня жінка знову прийшла до слідчої і знову запропонувала гроші (про яку суму йшлося у цей момент, невідомо). Всі ці дії вже фіксувалися правоохоронцями. Слідча знову відмовилася. Тоді жінка дістала з гаманця 2000 гривень та поклала їх у блокнот на робочому столі. Після цього її затримали та наступного дня відпустили під домашній арешт.

Відео дня

На жінку відкрили кримінальне провадження. У суді вона визнала провину та сказала, що гроші у неї ніхто не вимагав. Її визнали винною у пропозиції неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (частина 3 статті 369 Кримінального кодексу). Суд призначив покарання — чотири роки ув'язнення. 2000 гривень конфіскували.

До слова, у вироку суду сказано, що жінка має трьох неповнолітніх дітей, неодружена, не працює, за місцем проживання характеризується посередньо, раніше мала судимість, яка була погашена. У реєстрі судових рішень вдалося знайти ще один вирок жінці. Її визнали винною у неправдивих свідченнях у суді. Під час розгляду справи жінка говорила, що зустрічалася зі слідчим фіскальної служби та пропонувала йому владнати справу зі знайомим ФОПом. Слідчий нібито відмовився й вона непомітно поклала йому в куртку 2000 доларів.

Натомість правоохоронці довели, що слідчий вимагав та отримав ці гроші, а суд виніс щодо нього вироку. Таким чином жінка збрехала на суді. З нею уклали угоду про визнання винуватості, призначивши два роки ув'язнення з заміною його на випробувальний термін в один рік. На той момент жінка була вагітна. До слова, цього року Розсошанська сільська рада намагалася позбавити жінку батьківських прав щодо однієї з її дітей, але потім відмовилася від позову.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • ЧитачЧитачів

    Лабазюк порівняно з нею - свята людина.
  • ЧитачЧитачів

    О, курва ще та...

keyboard_arrow_up