На Хмельниччині судитимуть банду вимагачів

На Хмельниччині судитимуть банду вимагачів
Фото ілюстративне
  • Чоловіки займалися вибиванням неіснуючих боргів.
  • За це їм "світить" від 7 років ув'язнення.
 

До складу злочинної групи входило троє мешканці міста Волочиськ. Вони займались вимаганням коштів. Молодиків затримали у травні цього року.

Як відомо, в одного із потерпілих молодики вимагали щомісячно 2 тисячі гривень, але з часом їх "апетити" зростали та, прикриваючись неіснуючим боргом, вони поставили потерпілому вимогу переоформити право власності на автомобіль. В інших чоловіків зловмисники вимагали 40 тисяч гривень та ще 3 тисячі доларів США неіснуючих боргів. Своїм жертвам вони погрожували фізичною розправою. Про це інформують у пресслужбі обласної прокуратури.

Справу розслідували за частиною 4 статті 189 Кримінального кодексу України (вимагання з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, з погрозою вбивства, поєднане з насильством, небезпечним для життя і здоров’я людини, вчинене організованою групою). Наразі обвинувальний акт відносно вказаних осіб направлено для розгляду до Волочиського районного суду.

Відео дня

Усім обвинуваченим обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою без можливості внесення застави.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:02 У Хмельницькому поліцейські вилучили тисячу літрів фальсифікованого алкоголю photo_camera 19:35 15,5 мільйона на ремонт доріг Хмельницького. Кому пішли гроші (ІНФОГРАФІКА) 18:45 Стихійна торгівля біля “Плази”: на парковці облаштували ярмарок 17:19 Посадовець з Хмельниччини платив 2,5 тисячі доларів, щоб скалічили старосту села photo_camera Від читача 13:30 Людство швидше долає пандемію, ніж епідемію: як не потрібно говорити про ВІЛ? 16:35 Створи Різдвяне диво: запрошуємо маленьких хмельничан до творчого конкурсу 16:15 На українському кордоні затримали порушників з Хмельницької області photo_camera 15:42 Під час мінометного обстрілу на Донеччині загинув сержант з Городоччини 15:09 “Будеш оператором БПЛА”: чоловік у військовій формі погрожував хмельничанину play_circle_filled 14:41 Ожеледь, непосипані тротуари і переломи: скільки хмельничан звернулись до травмпункту 14:23 На Хмельниччині виявили нелегального мігранта з Вірменії 13:45 Де не буде води 4 та 5 грудня в Хмельницькому (АДРЕСИ) 13:19 Був депутатом 4 місяці. Хмельницьку міськраду залишає Сергій Бабій 12:55 Деражнянський суд стягнув 209 тисяч з випускника медичного вишу 12:13 Зіткнулися «Daewoo» та «Skoda»: постраждала 68-річна жінка 11:27 Кам’янчанину, який ціною життя зупинив ворожий наступ, просять присвоїти звання Героя України 10:47 У Кам’янці «Nissan» збив пішохода. Чоловіка госпіталізували до лікарні 10:13 Різдво, Миколая та Маланки: які свята відзначаємо в грудні за новим календарем 09:25 У Хмельницькому видали більше 23 тисяч продуктових наборів. Хто може їх отримати? 08:52 Вчителька з Хмельниччини стала співавторкою нового підручника для українських школярів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up