Нафарширував сало наркотиками: хмельничанин може загриміти за ґрати за передачу до СІЗО

Нафарширував сало наркотиками: хмельничанин може загриміти за ґрати за передачу до СІЗО
  • Чоловік приніс передачу для одного із затриманих.
  • В салі працівники ізолятора виявили заборонені речовини.
  • За таку посилку чоловік і сам тепер може потрапити за ґрати.

19 жовтня одному із затриманих принесли передачу. Під час її догляду увагу працівників ізолятора привернуло сало - воно мало дефект. В середині продукту виявили поліетиленовий згорток з білою речовиною. Про це повідомили у прес-службі державної установи "Хмельницький слідчий ізолятор".

Знахідку конфіскували. Наразі тривають слідчі дії. Слід зазначити, що відповідно до частини 2 статті 307 Кримінального кодексу України, за дане правопорушення відправнику такої передачі світить від 5 до 10 років позбавлення волі.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:50 Втеча за кордон під виглядом волонтера: викрили схему за участю правоохоронця з Хмельниччини photo_camera 12:02 Мікроавтобус збив велосипедиста: чоловік в реанімації 11:34 В Дубовому на два дні вимкнуть воду (АДРЕСИ) 11:20 Згвалтування собаки на Хмельниччині: що вирішив суд Від читача 12:41 Потужна команда кардіохірургів та інтервенційних кардіологів КНП «ХОССЦ» виконала неординарне втручання 10:10 Лабазюка відправили під арешт: як він це коментує play_circle_filled 09:15 Уламки збитого “шахеда” впали на дах будинку в Хмельницькому районі 20:35 Побори, «фуфломіцини» та фальсифікації: як (не)працює медична реформа на Хмельниччині 19:25 Ведмедя Балу передали в Національний природний парк “Синевир” photo_camera 18:04 У Старокостянтинові під час п’янки побились чоловіки. Один помер 17:14 У Хмельницькому затримали 30-річного чоловіка з наркотиками 16:46 Платні послуги в Хмельницькій міській лікарні: зібрали перелік з цінами (ІНФОГРАФІКА) 15:32 Порушень на 8,3 мільйона: результати перевірки перинатального центру в Хмельницькому 14:35 Встановлення ялинки у Хмельницькому: за чи проти? (ОБГОВОРЕННЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up