неБезпечний Хмельницький: де та які злочини найчастіше фіксують в місті

неБезпечний Хмельницький: де та які злочини найчастіше фіксують в місті
  • В середньому 5 разів за добу повідомляють поліціянтів про домашнє насилля. Ми дізнались жителі яких вулиць викликають найчастіше.

  • Одних злочинів немає через карантинні обмеження, а інших побільшало.

  • Крадіжки, шахрайство, домашнє насилля. Що робити аби не натрапити на законоНЕслухняних?

“Коли шахраї телефонують, вони не знають ніякої інформації про людину, вона сама все про себе розповідає”

Найбільше хмельничани потерпають від шахрайств. Правопорушники шляхом обману чи зловживанням довірою хочуть заволодіти чужим майном. Визначити місце, де скоюють цей злочин, найчастіше неможливо, бо переважно роблять це чи то через інтернет, чи телефоном. Правопорушники дурять людей - представляються операторами банківських установ чи то службою охорони. Про це журналістці “ВСІМ” розповіла речниця Хмельницького районного управління поліції Людмила Берестовська. Пояснює, що таким чином хочуть дізнатись персональну інформацію, яку ні в якому разі не треба повідомляти. Не слід знати незнайомцям номери карток, PIN-код, ідентифікаційний номер чи адресу.

Найчастіше скидають гроші шахраям у центрі міста. Найімовірніший, через більшу кількість банкоматів, ніж в інших районах. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up