Суд завершує розгляд справи екс-патрульного Ярослава Болюха. Опитали свідків

Суд завершує розгляд справи екс-патрульного Ярослава Болюха. Опитали свідків
  • В адміністративному суді Хмельницького підходить до фінішу розгляд справи екс-патрульного Ярослава Болюха.
  • Хлопець судиться із Департаментом патрульної поліції і хоче поновитись на посаді.
  • Сьогодні, 13 червня, допитували п’ятьох свідків тієї події.
  • У суді розбираються, чи діяли поліцейські разом із Болюхом в межах закону, застосовуючи зброю.

 

23-річного Ярослава Болюха звільнили з патрульної поліції через інцидент на Тернопільській. Нагадаємо, напередодні Нового року поліцейські стріляли у чоловіка, який кидався на перехожих із заточкою. Як з’ясувалось, нападник – психічнохворий хмельничанин Володимир Гаврилов. В нього патрульні випустили до десяти куль. Від отриманих травм той помер у кареті «швидкої». У ході розслідування дії копів визнали неправомірними. Ярослава Болюха, який зробив найбільше пострілів, звільнили. Його напарника Сергія Акаєвича понизили. Болюх з таким рішенням не погодився і тепер хоче довести у суді, що того дня діяв в межах закону. 

Читайте також: Захисники чи злочинці? Деталі справи хмельницьких патрульних, які застрелили психічнохворого

Сьогодні, 13 червня, в адмінсуді був черговий розгляд справи. Під час кількагодинного засідання опитували свідків. Серед них - Тетяна Чубар, яка на той момент була командиром роти, командир батальйону, а також патрульні, які виїжджали на місце події. Як зазначили судді, свідчення не надто різнились. Всі розповідали про свої дії під час стрілянини, що робили медики і, як один говорили про те, що лікарі не сильно поспішали надавати допомогу нападнику. 
За словами адвоката екс-патрульного Оксани Каденко, на засідання мали з’явитись ще троє свідків. Однак розглядати справу будуть без них. Наступне засідання запланували вже на 20 червня. Попереду – судові дебати, після яких оголосять рішення. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:11 Хмельниччину пригріє: прогноз погоди на 7 березня 19:19 Серце зупинилося після поранення: у Хмельницькому попрощались з Олегом Ковальчуком 18:30 «Писала листи, які до нього не доходили», – дружина звільненого з полону Андрія Меджибіжського photo_camera 17:27 У Хмельницькому попрощалися з військовим Володимиром Бобровим, який захищав Україну з 2014 року Від читача 10:39 93 тис кілометрів оптичних ліній - Укртелеком підбив підсумки 2025 року 16:47 На Хмельниччині чоловік викрав із ферми 10 мішків міндобрив: йому оголосили підозру 16:01 У Хмельницькому 7 березня попрощаються з трьома воїнами 15:14 Деталі ДТП біля Головчинців, в якій загинув військовий 14:30 Дев’ятеро жителів Хмельниччини повернулися з полону під час нового обміну 13:55 Збував зброю та допомагав виїхати за кордон: на Хмельниччині затримали киянина 13:08 Світовий рекорд у сфері медицини зафіксували у Камʼянці-Подільському 12:39 Позов від вбивці та штраф 34 тисячі: як на Хмельниччині судяться з ТЦК 12:25 Куди піти на тренування у Хмельницькому: огляд фітнес та танцювальних студій 12:03 18 тисяч за іспит на права: у Хмельницькому викрили інструктора автошколи 11:31 В ДТП біля Головчинців загинув військовий Петро Насадюк 11:05 Ремонти у під’їздах Хмельницького: що роблять і скільки це коштує 10:01 На Хмельниччині авто злетіло в кювет і перекинулося: пасажирів витягували патрульні 09:22 У Хмельницькому вперше провели обласний жіночий Молитовний сніданок 08:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 6 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up