У хмельничанина знайшли 8 тонн "лівого" дизпалива

У хмельничанина знайшли 8 тонн "лівого" дизпалива
  • Мешканець Хмельницького торгував пальним без дозвільних документів.
  • Він реалізовував продукцію просто на АЗС. 
  • Пальне у "підприємця" конфіскували митники, а чоловіку загрожує штраф від 340 до 680 гривень. 

Хмельничанин вирішив підзаробити на пальному. На одній із автозаправних станцій він нелегально продавав дизельне паливо. При цьому чоловік не мав дозвільних документів на продаж пального та не був зареєстрований як ФОП. Про це повідомляють у прес-службі ДФС у Хмельницькій області. 

Митники вилучили у "тіньовика" 8 тонн дизпалива на суму 184 тисячі гривень. Також забрали 7 ємностей з автозаправною колонкою. Їх вартість становить 110 тисяч гривень. На торгівця склали адмінпротокол за статтею 164 КУпАП. Згідно закону він має сплатити штраф в розмірі від 340 до 680 гривень за те, що порушив порядок ведення господарської діяльності. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:23 Обмеження руху електросамокатів у Хмельницькому: як це будуть контролювати 21:01 Якою буде погода на Хмельниччині 19 травня: прогноз синоптиків 19:02 У Хмельницькому п’яний водій Audi тікав від поліції та влетів у відбійник 18:43 Вбивство у Хмельницькому районі: підозрюваного взяли під варту Від читача 09:44 Хмельницька митниця інформує 18:18 На Хмельниччині викрили мережу продажу нелегальних вейпів 17:27 Взяли під варту водія BMW, який скоїв смертельну ДТП біля «Оазису» 16:51 Альманах «Поділля має свій смак» посів перше місце у рейтингу найкращих книг про кулінарію 16:07 Суд обирає запобіжний захід водію, який на смерть збив людей біля «Оазису» 15:28 У Дунаївцях зіткнулися вантажівка та мотоцикл: 20-річного водія госпіталізували 14:43 У Хмельницькому районі водійка збила пенсіонера заднім ходом 14:04 На Хмельниччині зіткнулися мікроавтобус і мотоблок: є травмований 13:11 Після удару дронів на Хмельниччині пошкоджено два підприємства 12:13 Мамі п’ятьох дітей із Хмельницького хочуть присвоїти звання «Мати-героїня» 11:18 Вдарив військового ножем у груди: апеляційний суд підтвердив вирок нападнику 10:24 Через стрибки напруги частину хмельничан просять вимкнути техніку 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Атака на Хмельниччину: на території підприємств виникли пожежі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up