Чому зросла вартість харчування у дитсадках Хмельницького

Чому зросла вартість харчування у дитсадках Хмельницького
  • Хмельницькі батьки будуть більше платити за харчування дітей в садочках.
  • Зростуть витрати і з міського бюджету.
  • Протягом 2019 року вартість харчування може зрости ще не раз. Чому так?

Харчування однієї дитини у дошкільному навчальному закладі Хмельницького з нового року виросло на 1 гривню. тепер вартість складає 25 гривень. 15 із них сплачують батьки, а 10 нараховують із міського бюджету.

Чому зростуть витрати і чи зміниться щось в раціоні дітей, ми запитали в департаменті освіти і науки Хмельницької міськради. там пояснили, що вартість харчування збільшилася лише з однієї причини - ріст цін на продукти.

  • Все через ріст цін. Ми за ними не встигаємо. І навіть після цього підняття не завжди вдається вкластися у харчові норми. Тому вартість харчування буде рости. Робимо все поетапно, щоб не було різкого підняття. Коли це буде наступного разу, поки сказати не можу. Але не виключено. що протягом року може бути два етапи підняття цін, - начальник відділу дошкільної та позашкільної освіти  Ірина Кавардакова.

Раніше батьки платили за харчування дитини 14,40 гривень за день. Ще 9,60 гривні йшло з бюджету міста. Такі норми були встановлені лише 1 листопада минулого року. Протрималися вони два місяці. Слідкуйте за новинами Хмельницького на vsim.ua.

Читайте також: Хто привозить продукти у хмельницькі ДНЗ та чим годують дітей за 22 гривні

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:46 Водія колонії на Хмельниччині судитимуть через наркотики для засуджених 13:03 У Хмельницькому на два місяці перекриють рух на двох вулицях 12:04 В Хмельницькому науковці обстежують річку, де минулого року масово загинула риба 11:44 На Хмельниччині 13-річний мотоцикліст потрапив у ДТП: травмувався неповнолітній пасажир Від читача 11:46 Медичних сестер запрошують у КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" 11:26 Міська рада проти забудовника: земля під «Olimp Tower» повертається у власність громади photo_camera 10:23 В Хмельницькому 14-річний водій мопеда травмувався в ДТП 10:04 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:31 Затримується частина поїздів, що курсують через Хмельниччину 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 15 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:24 Коли повернеться спека: прогноз погоди у Хмельницькому на тиждень 17:04 Відключення у Хмельницькому: де не буде світла наступного тижня 16:04 Сезон кліщів у Хмельницькому: як не проґавити хворобу Лайма та де отримати допомогу 15:12 Хмельничани в Instagram: підбірка кращих фото за тиждень photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up