У Хмельницькому районі випускниця склала мультитест на максимальні 600 балів

У Хмельницькому районі випускниця склала мультитест на максимальні 600 балів
Фото випускниці зі сторінки Солобковецької тергромади

Нещодавно ми розповідали про випускника з Війтовець, який склав мультитест на максимальну кількість балів. Днями ще одна учениця дізналась результати тестування. 

Основна сесія національного мультипредметного тестування, яке в часи війни замінило традиційне ЗНО, завершилась ще 10 серпня. Цьогорічний тест складається з трьох предметів — українська мова, математика, історія України. Проходить він у 3 сесії. 

Свої результати з рекордними 200-ма балами найпершими сповістили випускники Кам’янеччини. Четверо кам’янчан склали тестування з української мови та математики на максимальний бал. 

У Хмельницькому також одразу 13 випускників гімназії №1 отримали максимальних 200 балів в мультипредметному тесті. Десятеро з них склали математику на найвищий бал, а двоє набрали по 200 з математики та історії. Це, кажуть освітяни, сталося вперше з 2005 року.

Відео дня

Днями рекорд побив одинадцятикласник з Війтівців Арсен Долічний. Йому вдалося набрати одразу 600 балів — по 200 балів з кожного предмету. Це найвищий показник, який можна отримати на тестуванні. 

Черговий здобуток за результатами мультипредметного тестування знову є в Хмельницькому району. В Солобковецький громаді одинадцятикласниця також здала мультитест на 600 балів. 

— Незважаючи на напружену ситуацію в країні — дистанційне навчання, війна, страх невідомості, випускниця Анастасія Бабій безпомилково виконала усі завдання з національного мультипредметного тесту та отримала максимальні 600 балів, — повідомляють на сторінці Солобковецької тергромади. 

Дівчина набрала з трьох предметів — української мови, математики, історії України — по 200 балів. В громаді кажуть, величезний внесок в підготовку випускниці вклали її вчителі. 

— Висловлюємо слова подяки вчителям-предметникам, які навчали та надихали на перемогу. Савіцькій Світлані Володимирівні, класному керівнику випускного 11 класу, вчительці української мови та літератури. Черняк Оксані Анатоліївні — вчительці історії. Верстюку Василю Миколайовичу — вчителю математики. Дякуємо батькам за талановиту донечку, — додають на сторінці тергромади. 

В коментарях місцеві мешканці вітають Анастасію з таким здобутком та бажають вступити до омріяного вишу:

 

Нагадуємо, хто не встиг зареєструватися та пройти тестування в основну сесію — в серпні відбулась додаткова реєстрація для участі в НМТ. Вступники отримали можливість зробити це під час спеціального періоду.

Що для цього потрібно:

А ви чи ваші діти/родичі/знайомі вже пройшли тестування? Хваліться успіхами в коментарях. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (19)
 • Аліна Албурович

  Молодчинка!!!
 • Elena Korobka

  Розумниця
 • Таня Дейбук

  Кадик забули прибрати.

  Лариса Бодь reply Таня Дейбук

  Таня Дейбук це точно а інші діти шо не розумні чи як....вона така розумна......
 • Людмила Березинская

  Розумниця

keyboard_arrow_up