Чиновники покажуть свої статки: у НАЗК відкрили публічний доступ до декларацій

Чиновники покажуть свої статки: у НАЗК відкрили публічний доступ до декларацій
 • Якщо у реєстрі не вдасться знайти декларацію певної особи, то це означає, що щодо неї подали клопотання про вилучення з публічного доступу.

У неділю, 10 грудня, Національне агентство з питань запобігання корупції відкрило публічний доступ до реєстру декларацій. Про це йдеться на сайті НАЗК.

— НАЗК виконало вимоги прийнятого Верховною радою України закону № 3384-ІХ та забезпечило відкритий цілодобовий доступ до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування із врахуванням заходів безпеки, — вказано в повідомленні агентства.

Разом з тим у реєстрі можуть бути не всі декларації. 

Відео дня

— Якщо ви не знайшли у Реєстрі декларацію певної особи, то це означає, що щодо неї до НАЗК надійшло подання про вилучення з публічного доступу, — додають в агентстві. 

Згідно поданої інформації, вилучення документів з публічної частини Реєстру можливе і після його відкриття до завершення чи скасування воєнного стану в Україні. Однак у такому разі певний час вони перебуватимуть у відкритому доступі.

На підставі подань вилучаються з відкритого доступу не тільки декларації, а і повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, подані за всі періоди. Всі документи, подані до Реєстру декларантами, стосовно яких на підставі подань вже застосовані заходи захисту, вилучаються з публічного доступу автоматично.

При цьому ініціатором вилучення декларацій, поданих суб’єктами декларування, які наразі мобілізовані до лав ЗСУ, є Генеральний Штаб Збройних Сил України. Повний публічний доступ до Реєстру буде забезпечено НАЗК після завершення чи скасування воєнного стану в Україні.

Декларації яких чиновників з Хмельницького та області ви хотіли б побачити найбільше? Діліться своїми побажаннями у коментарях.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
 • Іван Геращенко

  Ніби там правду написали😂🤡
 • ЧитачЧитачів

  Так і бачу як у заздрісників слюні потекли.

  Але краще б не відкривали - навіщо нервувати і до того нервовий народ. Від цього що ми побачимо нічого не зміниться.
 • Сергій Кузьміч

  На шибениці

  Галина Лиса reply Сергій Кузьміч

  Сергій Кузьміч БРАВО
  ТІЛЬКИ ХОТІЛА ЦЕ НАПИСАТИ...

keyboard_arrow_up