Готуйтеся! З 10 лютого можна буде проголосувати за бренд Хмельницького

Готуйтеся! З 10 лютого можна буде проголосувати за бренд Хмельницького
Фото: urban.vn.ua
  • За два місяці в Агенції розвитку міста, яка займається брендом, отримали 21 конкурсну роботу.
  • Свої ідеї відправляли не лише хмельничани, але й дизайнери та художники з Вінниці, Львова і Києва. 
  • Зараз роботи оцінює конкурсна комісія. Відберуть до 5 кращих ідей бренду. 
  • Вже з 10 лютого за них можна буде проголосувати. 

В стратегії розвитку Хмельницького до 2025 року прописали брендування міста. Міська рада запланувала, щоб і Хмельницький мав свій логотип і слоган. З'явитись він має у 2018. Розробкою бренду займається Агенція розвитку міста. Ще у листопаді минулого року запустили опитування хмельничан, яким вони бачать Хмельницький. Після того провели бренд-сесію, на яку запросили місцевих підприємців, культурних діячів, громадських активістів. З ними обговорили їхнє бачення бренду міста. Пропозиції та ідеї сформували у технічне завдання. 

12 грудня стартував конкурс серед дизайнерів та художників. Вони мали не лише запропонувати графічний логотип і слоган, але й показати, в якій кольоровій гаммі і де саме він може використовуватись. На подачу робіт вони мали два місяці. Прийом тривав до 5 лютого. Зараз конкурсна комісія розглядає подані ідеї та виставляє оцінки. За кожну роботу можна поставити до 70 балів. 

- Ми отримали 21 роботу. Учасники з різних міст. Це і Хмельницький, Вінниця, Львів, Київ. Роботи в більшості досить якісні. Є декілька аматорських. Зараз журі оцінює їх. На інтернет-голосування ми плануємо виставити від 3 до 5 найкращих робіт, які наберуть найбільше балів, - розповідає директор Агенції розвитку міста Леся Герасимчук.

Склад організаційного комітету

Голова - Гончарук Володимир Володимирович – заступник міського голови

Члени:

  • Новодон Оксана Юріївна – начальник Управління економіки ХМР
  • Алан Майкл Янг – доброволець Корпусу Миру США (Peace Corps) в Україні
  • Ромасюков Артем Євгенович – начальник Управління культури і туризму ХМР
  • Герасимчук Леся Олександрівна – директор КУ ХМР «Агенція розвитку міста»
  • Кухар Ірина Ігорівна - інспектор управління з питань державного архітектурно- будівельного контролю ХМР
  • Райфшнайдер Дмитро Ральфович – архітектор, співзасновник архітектурної групи RDA group
  • Демчук Олег Віленович– директор ГО «АСТАР»
  • Кушнір Степан Сергійович - голова правління ГО “Хмельницький молодіжний клуб розвитку”

Вже завтра, 9 лютого, кращі роботи планують виставити на сайт Бренду міста. А з 10 лютого за нього можуть проголосувати хмельничани. Аби голос зарахували, потрібно буде авторизуватись через соцмережі. Голосування триватиме до 19 лютого. Таким чином, вже 20 лютого буде відомо, яким ж буде бренд Хмельницького. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
  • Анонім
    Поки комісія ні бе, ні ме, ні ніхт ферштейн. Завітайте і проголосуйте сюди: https://petition.president.gov.ua/petition/42484
    Андрей Зоин reply Анонім
    а цей ваш танцюра часом сам не голубий?
  • Валентин Відоменко
    Склад комісії просто "радує око", де маркетологи, як повинні будуть те що там наприймають оживляти і втілювати у життя, а простіше кажучи продавати потенцйійним споживачам, де дизайнери і художники які мають в подальшому опрацьовувати матеріали (іміджева та поліграфічна продукція, веб-дизайн з подальшим адаптивом під різні гаджети), де хоча б один поліграфіст який розтлумачить на пальцях які кольори надрукуються на пантоні, а які через CMYK і навпаки... як і було вже сказано раніше, ніхто не має тями навіщо той бренд потрібен, як його реалізовувати і що взагалі з ним робити.



    Сядуть, проголосують від фонаря і на тому все скінчиться, одне суцільне профанство.
    Stanislav Shangin reply Валентин Відоменко
    Уже есть результат.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:00 Найтепліший день найближчого часу: погода 13 березня на Хмельниччині 20:45 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 13 березня 20:22 Планові відключення світла у Хмельницькому на 13 березня 19:51 Повернувся після 4 років полону та одружився: історія військового з Хмельниччини Сергія Дудкіна Від читача 12:48 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення. Додали дві нові функції: 19:13 Бив цивільного у бусі: куди відправили служити працівника ТЦК із Волочиська 18:30 У Хмельницькому попрощалися з двома воїнами — Романом Паламарем та Віктором Павлюком 17:49 На Хмельниччині чоловік ледь не вбив співмешканку: жінка у нейрохірургії 17:17 Куди здати старий диван чи одяг? У Хмельницькому відкрили новий центр відходів play_circle_filled photo_camera 16:51 Уроки до 18:55: які школи Хмельницького працюють у дві зміни і чому 16:06 На Хмельниччині попрощалися з військовим, який загинув під час пожежі у квартирі 15:27 Двоє людей отруїлися грибами на Хмельниччині: перший випадок у 2026 році 14:49 У Хмельницькому очікується похолодання: коли знизиться температура 14:01 На щиті – четверо військових з Хмельниччини: Олександр Білаш, Сергій Муляр, Юрій Працевич, Сергій Шевчук 13:09 Тарифи на проїзд у Хмельницькому не підніматимуть, — міськрада 12:49 П’яний водій скоїв смертельну ДТП у Хмельницькому районі та оскаржував вирок у суді 12:01 Весняні канікули у Хмельницькому: коли школярі підуть на відпочинок 11:23 На Хмельниччині обікрали будинок дружини загиблого військового 10:41 У Хмельницькому презентували книгу матері загиблого азовця про захисників Маріуполя 10:01 У Хмельницькому проведуть екскурсію в криївку: деталі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up