Електронні звернення до міської ради стають все популярнішими. Станом на 11 лютого зареєстровано вже 98 петицій, по яким триває збір підписів. Три вже передали на розгляд міському голові.
За допомогою таких електронних звернень намагаються вирішити навіть релігійний конфлікт. На сайті зареєстровано два звернення, які стосуються будівництва церкви УПЦ МП – в одній просять заборонити, в іншій – не перешкоджати.
«Не чинити перешкод будівництву Свято-Дмитрівського храму Української Православної Церкви по вулиці Чехова», - йдеться в одній із петицій. За перший день після реєстрації звернення набрала 87 підписів із 500 необхідних. Стільки людей виступають за те, щоб будівництву храму ніхто не перешкоджав.
Петицію про заборону, яку зареєстрували раніше, набрала 51 підпис.
Нагадаємо, що проти зведення церкви на вулиці Чехова, 48 виступають як католики, так і православні. Чимало людей вважає, що будь-якому будівництву, тим паче храму московського патріархату, тут не місце. Мовляв, це є територія кладовища. Хоча, згідно наведених міськими посадовцями документів, територія цвинтаря була змінена. Та й потенційний забудовник має усі необхідні документи.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Чому ви історію просите не згадувати?