Отримай приз за фото: хмельничан запрошують взяти участь у конкурсі "Вікі любить пам’ятки"

Отримай приз за фото: хмельничан запрошують взяти участь у конкурсі "Вікі любить пам’ятки"
  • З 1-го по 30 вересня триває щорічний конкурс "Вікі любить пам’ятки".
  • Це найбільший фотоконкурс у світі, метою якого є популяризація пам'яток культури.
  • Хмельничани також можуть взяти участь та позмагатися за головні призи.

З 1 вересня стартував щорічний міжнародний фотоконкурс "Вікі любить пам’ятки". Його мата - зібрати світлини пам'яток культури для ілюстрування статей у Вікіпедії. Конкурс проходить у понад 50 країнах світу, зокрема і в Україні. 

Хмельничан також запрошують взяти участь у конкурсі.

"Наша Хмельниччина також заслуговує на гідне представлення багатої історичної спадщини на сторінках Вікіпедії, яку щоденно переглядають мільйони людей з різних куточків світу. На території області нараховується понад 3,9 тис. об’єктів культурної спадщини",- зазначили на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації.

У конкурсі є дві номінації: "Найкраще фото пам’ятки" та "Кількість сфотографованих пам’яток". Автори найкращих фотографій з України, а також учасники, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток, будуть нагороджені цінними призами.

Взяти участь можуть всі охочі. Для цього слід бути зареєстрованим у Вікісховищі, сфотографувати пам’ятки з конкурсних списків та завантажити фото до Вікісховища з 1 по 30 вересня. Слід обов’язково вказати їхній унікальний ID. Фотографії можуть бути зроблені в будь-який час. Детальні умови конкурсу дивіться ТУТ.

До 1 листопада національне журі відбере десять найкращих фотографій, які згодом представлять на міжнародному рівні. Також оберуть найкращі світлини з кожного регіону України.

Перелік пам’яток Хмельниччини можна переглянути ТУТ.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:57 З’єднуватимуть села: в Ізяславській громаді відновили два пішохідних містки 21:33 Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України льотчику зі Старокостянтинова 20:37 На війні загинули четверо воїнів з Хмельниччини 19:30 Зеленський подякував спецпризначенцям з Хмельниччини за філігранне знищення ворога Від читача 09:33 Хмельницькі нацгвардійці відзначили 30-ту річницю з дня створення військової частини 18:04 Де у Хмельницькому вигідніше купити овочі та фрукти (ІНФОГРАФІКА) 17:40 Громади Хмельниччини отримали 25 генераторів для «Пунктів незламності» 17:24 У Хмельницькому дерева рятують від рослини-напівпаразита 16:57 У Хмельницькому районі діяла підпільна нарколабораторія: деталі 16:29 Шахраювали на продажі авто: на Хмельниччині судитимуть злочинне угрупування 15:24 З приватного сектору Хмельницького вивозитимуть гілля. Де та коли 14:34 Мешканка Хмельниччини зняла 70 тисяч з краденої картки 13:27 На Хмельниччині 19-річний юнак намагався викрасти авто односельця 12:35 «Допомога від ООН». Хмельничанка втратила 7500 гривень через інтернет-шахрайство 12:03 На Хмельниччині почалися поточні ремонти доріг (ФОТО) photo_camera 11:41 Патрульні шукають очевидців ДТП на Староміській. Деталі 11:03 У Хмельницькому оголосили конкурс малюнків про здоров'я. Як взяти участь 10:29 Чому звільнили Гамалія. Ще одна версія скандалу 09:12 У Хмельницькому горіло приміщення "Укртелекому" photo_camera 08:26 Загадкова "бавовна" в Криму знищила російські ракети "Калібр"
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up