Сесія Хмельницької облради. Основні рішення

Сесія Хмельницької облради. Основні рішення
 • #пресслужби

Депутати збиралися у Будинку Рад вчора, 22 березня. Які рішення приймали?

У Хмельницькому вчора, 22 березня, відбулася чергова сесія обласної ради. Депутати зібралися у сесійній залі в Будинку Рад. Традиційно розпочали з Гімну України та хвилини мовчання у пам’ять загиблих захисників. Відтак виступили голова ради Віолета Лабазюк та перший заступник голови Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Він виступив з промовою та нагородив депутатів президентськими відзнаками за волонтерську діяльність «За оборону України». Перелік нагороджених депутатів:

Відео дня

Після цього перешли до порядку денного, у якому було 21 питання. Перелічимо найцікавіші прийняті:

Після закінчення сесії голова облради Віолета Лабазюк пояснила, чому збільшили статутний капітал для стоматполіклініки. За її словами, заклад надає безкоштовну стоматологічну допомогу пільговим категоріям населення, як от військовим, ветеранам та переселенцям.

Тому установа й потребує додаткового фінансування — як на поточні витрати, так і на оновлення матеріально-технічної бази. Як розповіла Віолета Лабазюк, питання закриття чи приєднання поліклініки до іншого закладу наразі не стоїть.

— Попри обмеження фінансування заходів обласних програм відповідно до постави Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» № 590 забезпечується безперебійне та належне функціонування усіх закладів обласної комунальної власності, — сказала голова Хмельницької обласної ради.

 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
 • Андрей Гришнюк

  Ну все як завжди депутатів нагородили, премії повиписували,майно на продаж, все _ попрацювали!

  Потрібно розганяти всю цю владу на всіх рівнях доки ще не спродали всю державу!...
 • Оксана Оксана

  Мельник ще жива ?
 • Es fero

  І ЛИЦЯ У ВСІХ ТАКІ ХОЛЕНІ))))))) ПРАЦЮЮТЬ НЕ ПОКЛАДАЮЧИ ВИЛКИ З НОЖЕМ
 • Es fero

  А ЩО ЗАКІНЧИЛА ЛАБАЗЮК І ЧИ Є КОМПЕТЕНТНА НА СВОЇЙ ПОСАДІ?

keyboard_arrow_up