«То вже будуть його проблеми», - Симчишин прокоментував нічне затримання секретаря міськради

«То вже будуть його проблеми», - Симчишин прокоментував нічне затримання секретаря міськради
  • Катання чиновника вночі на службовому авто прокоментував міський голова Хмельницького.

  • За нічні пригоди на службовому автомобілі Михайла Кривака позбавили права користуватися транспортом.

У вівторок, 16 січня, в першій годині ночі на Майборського зупинили «ЗАЗ Sens». Автомобіль є комунальною власністю і знаходиться на балансі КП по організації роботи міського пасажирського транспорту. За кермом був секретар Хмельницької міськради Михайло Кривак. Поліцейські помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чиновник пройшов огляд в обласному наркодиспансері на Сіцінського (раніше Ватутіна).

Михайло Кривак не заперечив, що це був він. Та каже, що не був у стані алкогольного сп’яніння. Хоч зізнався, що випив кілька склянок сухого вина. Чи був він п’яним - покажуть аналізи крові.

Рішення про те, чи винен він у порушенні за частиною 1 статті 130 КУпАП, прийматиме суд. Засідання призначене на 1 лютого. Та один факт незаперечний – чиновник на службовому транспорті катався у неробочий час вночі. Пояснив це тим, що не хотів тримати водія у позаробочий час і відпустив його. Які санкції застосували й можуть застосувати до секретаря міськради, vsim.ua запитали у міського голови Хмельницького Олександра Симчишина.

►Аудіо версія коментаря Олександра Симчишина.

Журналіст: - Потрібно, щоб ви прокоментували ситуацію з секретарем міської ради, який, ймовірно, п’яний катався на службовому авто в неробочий час.

Олександр Симчишин: - А чому ймовірно п’яний?

Ж. - Поки що це судом не доведено. Так що ствердно його п’яним не можна називати.

О.С. - Після першого лютого, як відбудеться судове засідання, будемо коментувати. Коли буде встановлений факт.

Ж. - Але він їздив на службовому авто в неробочий час.

О.С. - За цю ситуацію він вже позбавлений права користуватися службовим авто. З вчорашнього дня. На невизначений час. Навіть для виконання службових обов’язків він буде користуватися чи своїм чи громадським транспортом. То вже будуть його проблеми. Службове авто в нього забране на невизначений час. Вже. До рішення суду.

Ж. - А якщо буде рішення суду, що він все таки був п’яний.

О.С. - Тоді будемо приймати рішення.

Ж. - А які можливі варіанти?

О.С. - Дисциплінарне стягнення у вигляді догани, неможливість користуватися службовим транспортом, звернення до комісії з питань депутатської етики, щоб дала оцінку поведінці депутата.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Валерій Лесков
    роздули ніби це найбільша проблема міста і, о богі, подібне сталося вперше!
    Anatoliy Proskurovitch reply Валерій Лесков
    Давайте владним мужам міста дозволимо офіційно кермувати "під мухою". Вони ж немають часу зняти стрес від перенасиченого робочого графіка.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Вдарять морози до –19°: погода на Хмельниччині 10 лютого 20:45 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 10 лютого 20:31 Підтведилась загибель двох військових з Хмельниччини, яких вважали зниклими безвісти 20:02 На Хмельниччині перевищено епідемічний поріг: кількість хворих на ГРВІ стрімко зростає Від читача 18:52 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 19:42 Планові відключення світла у Хмельницькому на 10 лютого 19:02 У Хмельницькому попрощаються з воїном, який майже 3 роки був зниклим безвісти 18:18 Через помилку в прізвищі вчителю з Хмельниччини не зарахували стаж: справу вирішив суд 17:42 На щиті — військові з Хмельниччини: Віктор Барма, Юрій Навроцький та Олег Чайка 17:01 Підробив свідоцтво про шлюб: жителя Хмельниччини затримали на кордоні з Молдовою 16:24 «Здорова лисиця до людей не піде»: фахівці попередили хмельничан про ризик сказу 15:42 Хмельниччину визнали лідером за якістю мобілізації в Україні 15:01 У Славуті автомобіль збив 22-річного пішохода: постраждалого ушпиталили 14:22 Хмельничани попрощались з Андрієм Дем’яненком. Він повернувся з-за кордону, щоб захищати країну 13:39 Трагедія на Хмельниччині: чоловік загинув від чадного газу, ще четверо — в лікарні 13:01 У Хмельницькому водій побив пішохода після зауваження — чоловіка госпіталізували 12:19 У Хмельницькому 60-річна жінка коригувала удари рф по області, — СБУ 11:47 Смертельна ДТП у Хмельницькому: на «зебрі» збили жінку 11:29 Пожежа забрала життя 56-річного жителя Хмельниччини 10:54 У Хмельницькому перекинувся мікроавтобус після зіткнення з BMW
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up