“Я попав - питань нема”: хмельницького блогера позбавили прав та оштрафували

“Я попав - питань нема”: хмельницького блогера позбавили прав та оштрафували
  • Рік без прав та 10200 штрафу присудили хмельницькому блогеру за відмову від огляду на стан алкогольного сп'яніння.
  • В суд він так і не з’явився. Відтак патрульні на вибачення за “мати” та образи можуть не сподіватися.

Завершилася справа славнозвісного хмельницького блогера. 31-річний чоловік “прославився” тим, що облаяв патрульних та погрожував їм своїм статусом “відомого блогера.”

  • Я блогер і у мене багато підписників, я зараз швидко поставлю вас всіх на місце і вже завтра ви самі принесете мені моє вилучене посвідчення водія, - погрожував патрульним правопорушник.

Коли погрози не подіяли, чоловік почав плакати та давити на жалощі. Проте розчулити правоохоронців не вдалося і справу хмельничанина все ж відправили до суду. Засідання відбулося без правопорушника. Чоловік до судової зали не з’явився. Натомість почав писати ще більше негативних коментарів про дії поліції з фейкових акаунтів. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук речник патрульної поліції у Хмельницькій області Роман Мартинюк.

Відео дня

Рішення винесли заочно без участі блогера. Хмельницький міськрайонний суд визнав водія винним у вчиненні адміністративного правопорушення та позбавив чоловіка прав на 1 рік. Також блогер має сплатити 10200 гривень штрафу, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП. Крім цього водій має відшкодувати судові витрати у розмірі 384 гривень.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram,  Instagram та YouTube.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
  • Елена Ципко
    Позбавити ще й безграмотного автора цього "опусу" потрібно.
  • Ольга Олюся
    Чому стільки помилок в статті? " всім" навчіться писати!!!!
  • Вита Фрелих
    ???
  • Ірина Купчишина
    Ім'я героя?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:07 Тепла очікувати не варто: якою буде погода у Хмельницькому наступного тижня 17:09 «На щиті» повертається захисник з Хмельниччини Валерій Пирожок 16:10 У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський Конгрес сімей Римо-Католицької Церкви присвячений Дню матері 15:12 Де у Хмельницькому не буде світла 12-16 травня (АДРЕСИ) Від читача 14:34 📱Google виправив небезпечну вразливість нульового дня* для Android, яка вже експлуатується хакерами 14:10 У Старосинявській громаді тимчасово не буде газу: у чому причина 13:02 Синоптики попереджають про сильні заморозки 12 травня на Хмельниччині 12:02 Чемпіонат області з футболу: результати і статистика 1-го туру photo_camera 11:18 Історія Хмельницької міської дитячої лікарні: з чого усе почалося 10:41 До Дня матері голова Хмельницької облради привітала матусь в перинатальному центрі 10:01 Камʼянецький ФК Епіцентр — чемпіон першої ліги play_circle_filled 09:41 У Жилинцях на місці пожежі виявили двох загиблих: деталі 09:08 Протягом доби рятувальники загасили три пожежі на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up