Сніг та вітер: через погіршення погоди хмельничан просять бути уважними на дорозі

Сніг та вітер: через погіршення погоди хмельничан просять бути уважними на дорозі
112 Україна
  • Завтра погода погіршиться. Синоптики прогнозують сильний вітер та сніг з дощем. 
  • Через ускладнення погодних умов водіїв просять бути уважними на дорозі.

Завтра, 25 грудня, на більшій частині території України обіцяють складні погодні умови: сніг, сніг з дощем, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь.

"На дорогах країни ожеледиця".

Також прогнозують сильний вітер Температура вночі 3-8° морозу, вдень 1-6° морозу; у південній та східній частинах протягом доби від 3° морозу до 2° тепла.

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:34 Майора поліції з Хмельницького відзначили високою нагородою 15:02 Захисник, колекціонер та друг: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Теревегою 14:21 Хмельничан запрошують в суботу до Молодіжного парку: пройде свято для дітей 13:39 Жінку з Хмельниччини збив мотоцикліст у курортному Яремче: потерпіла у лікарні Від читача 15:36 Microsoft і Google попереджають користувачів про нову хвилю шахрайств 12:58 Новий поїзд Львів — Хмельницький вирушив у перший рейс: де має зупинки 12:19 На Хмельниччині з води врятували чотирьох чоловіків на SUP-дошках (ВІДЕО) 11:41 У підʼїзді на Кам’янецькій пролунав вибух: що відомо 11:02 Хмельниччина втратила шістьох захисників. Хто вони 10:33 У Хмельницькому засудили російського боксера Валуєва: він відреагував 10:01 Робота у Хмельницькому із зарплатою до 45 тисяч гривень (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 09:03 Зміни для клієнтів Хмельницькобленерго: запустили новий особистий кабінет 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 11 липня 21:11 Хмельниччину накриє липнева прохолода: прогноз погоди на завтра 20:29 На Хмельниччині попрощались із чотирма воїнами photo_camera 19:48 Рейтинг університетів України 2025: де опинилися виші Хмельниччини 19:21 Пів року боровся за життя: у Хмельницькому попрощалися з воїном Володимиром Мницею photo_camera 18:47 Зміниться рух автобуса №5 у Хмельницькому (ГРАФІК) 18:08 Переховувався два роки за кордоном: підозрюваного з Хмельниччини затримали в Німеччині 17:39 96 медиків з Хмельниччини загинуло від початку повномасштабної війни. Їх вшанували
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up