Чому багато хмельничан проігнорували вибори: пояснюють експерти

Чому багато хмельничан проігнорували вибори: пояснюють експерти
  • У неділю проголосували менше половини мешканців області.

  • Така явка є помітно нижчою, ніж у 2015 році.

  • Шість експертів назвали причини ігнорування виборів.

За попередніми даними, на місцеві вибори 25 жовтня прийшли в середньому лише 2 із 5 мешканців області, які мали право голосу, або 40,6%. Це помітно менше за той же показник на місцевих виборах 2015 року. Тоді проголосував кожен другий виборець або 50,8%.

У цілому по Україні явка на цьогорічних виборах склала 36,99%. Це також менше, ніж у 2015-му (46,61%). Найменший показник участі цього року в південних та східних областях, найбільший — у західних. Найменша явка у Донецькій області — 31,7%, найбільша у Тернопільській — 44,8%.

Журналісти vsim.ua вирішили розібратися, чому в Україні загалом та на Хмельниччині зокрема така низька явка. Ми поспілкувалися з кількома експертами — з Хмельницького та інших міст — та запитали їхню думку про цьогорічну виборчу активність.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up