Де проголосувати хмельничанам: карта виборчих дільниць

Де проголосувати хмельничанам: карта виборчих дільниць
Фото з архіву редакції
  • У Хмельницькій громаді створили 138 виборчих дільниць.

  • Мешканці обиратимуть міського голову та депутатів трьох рад.

До початку голосування на цьогорічних місцевих виборах залишилося менш як чотири доби. Виборчі дільниці відкриються о 08:00 у неділю, 25 жовтня. Мешканці Хмельницької ОТГ будуть обирати депутатів міської, районної та обласної рад, а також міського голову

За даними Державного реєстру виборців, у Хмельницькій ОТГ сформували 138 виборчих дільниць. Серед них є 126 звичайних та 12 спеціальних. На звичайних дільницях голосуватимуть мешканці розташованих поряд будинків. Спеціальні дільниці розташовані у медичних установах та у СІЗО. Проголосувати там можуть тільки ті виборці, які перебувають у цих установах. Станом на 30 вересня в громаді було 224 607 виборців, які мають виборчу адресу. Серед них мешканців міста Хмельницький — 209 584.

Ми підготували для вас карту, на якій позначені всі виборчі дільниці громади. Натискайте на точки, аби дізнатися адресу дільниці та адресу будинків, які ця дільниця обслуговує. Звичайні дільниці позначені синім кольором, спеціальні — червоним.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up