Хмельницькі депутати підготували два звернення до президента

Хмельницькі депутати підготували два звернення до президента
  • На черговій сесії міської ради депутати не пропустили нагоди і підготували два звернення з «наболілими» питаннями.
  • Одне підготували депутати від «Свободи», інше – від партії «Самопоміч».

 

Сьогодні, 20 вересня, депутати зібрались на чергову сесію міської ради. Впродовж чотирьох годин встигли розглянути і проголосувати майже за сім десятків питань. Після цього озвучили звернення до президента, міністра освіти і навіть СБУ.
Перше звернення ініціювала депутат від «Свободи» Анастасія Ярова. Лист адресували президенту, міністру освіти Лілії Гриневич і Службі безпеки України. Мова йшла про дискусії навколо закону "Про освіту", зокрема про мову національних меншин у школах.

- Держава нам намагається нав’язати мову національних меншин мотивуючи це тим, що там проживають національні меншини в той час, як  в країні немає жодного акту чи документу, що фіксує поняття національна меншина. Також в їхніх державах в жодній школі не відбувається навчання українською мовою, хоча там проживає багато етнічних українців, - сказала Анастасія Ярова. 

Звернення підтримав 21 депутат, який був присутній на сесії. 

Ще одне звернення від міськради до Порошенка озвучив депутат від політичної сили "Самопоміч" Юрій Вавринюк. У своїму листі написали вимоги, що стосуються проведення антикорупційної реформи в України і про антикорупційні суди. Мовляв, влада не хоче боротись з корупцією, тому і відтягує розгляд закону "Про антикорупційний суд".

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up