Хмельничани сенсаційно перемогли «Ураган»

• «Сокіл» зіграв передостанній матч регулярного чемпіонату футзальної Екстра-ліги.
  • Подоляни грали проти одного з лідерів сезону в Івано-Франківську.
  • Після першого тайму «соколята» поступалися та зуміли вирвати мінімальну перемогу.

Матч 17-ого туру хмельницький «Сокіл» грав у Івано-Франківську. Для нашого клубу поєдинок проти «Урагану» не мав практично ніякого турнірного значення. Подоляни мають лише теоретичні шанси піднятися вище п’ятого місця. А от франків ці навпаки. Вони ведуть запеклу боротьбу за якнайвище місце в турнірці. Тому вони були більш вмотивованими в цьому плані.

Завдання вигати та рідні стіни допомогли «Урагану» звершити перший тайм ведучи в рахунку. Єдиний гол записав на свій рахунок Василь Кефа. Рахунок на табло в загальному відображав хід гри. Господарі дещо переважали «Сокіл» і мали більше моментів для взяття воріт.

Після перерви хмельничани змогли дещо вирівняти гру і все частіше турбували голкіпера суперника. Та захист «Урагану» працював практично бездоганно. Дав збій він на 31-ій хвилині. Олександр Педяш сильно пробив метрів з десяти. Голкіпер відбив м’яч перед собою. Першим на ударі був Андрій Хамдамов, який переправив сферу у ворота.

Через п’ять хвилин після цього хмельничани вдруге святкували взяття воріт. Після передачі з ауту від Олександра Педяша у свої ворота м’яч зрізав Михайло Зварич. Далі «Сокіл» всіма силами відбивав атаки господарів. Та бодай зрівняти рахунок франківцям не вдалося.

У підсумку хмельничани сенсаційно перемогли з рахунком 2:1. Перед останнім туром в їхньому активі 25 очок. На 2 більше мають «Локомотив» і «Титан-Зоря». Та вони своїх матчів 17-ого туру ще не зіграли. Завершиться для хмельничан регулярний чемпіонат домашнім поєдинком проти аутсайдера. «Юні-Ламан» до нашого міста завітає 18 березня. Тижнем раніше на «Сокіл» чекає матч-відповідь ¼ Кубку України. Слідкуйте за новинами спорту і життям Хмельницького на vsim.ua.