Крок до кубку: хмельничани впевнено перемагають в столиці

«Сокіл» вдало розпочав свій шлях в Кубку України і став фаворитом у протистоянні із «ЛТК-ІнБев-НПУ».

Хмельницький «Сокіл» не відчував смаку перемоги з 18 грудня. Тоді команда з нашого міста сенсаційно розгромила харківський «Локомотив». Після двох поспіль поразок в чемпіонаті «соколята» реабілітувалися перед вболівальниками. Зробили вони це в першому матчі 1/8 фіналу Кубку України з футзалу. Їхнім суперником на цій стадії став колектив, який одночасно представляє Луганськ, Житомир і Київ.

Перша гра у протистоянні за вихід до чвертьфіналу пройшла в Києві. Як часто буває у матчах цих команд, поєдинок був сповнений безкомпромісної боротьби. Глядачі побачили чимало швидких атак і стали свідками п’яти голів. Краще своїми шансами скористалися гості. Хмельничанам нарешті вдалося підкріпити якісну гру позитивним результатом.

Краще матч розпочали господарі поля. Саме «ЛТК-ІнБев-НПУ» відкрив рахунок. Було це вже на четвертій хвилині. Хмельничани досить швидко відігралися завдяки точному удару Дмитра Мартинюка. У першому таймі ще по голу забили Артур Подлюк і Владислав Щербань. У другому таймі рахунок став розгромним після класного пострілу Олександра Педяша.

У підсумку хмельничани виграли 4:1. До матчу-відповіді вони підходять із досить комфортною перевагою. Друга серія у протистоянні запланована на 11 лютого в Хмельницькому. За тиждень перед цим, 4 лютого, ці ж команди зіграють матч чемпіонату. Знову господарем буде команда трьох міст. Слідкуйте за новинами спорту і життям Хмельницького на vsim.ua.