Партнер рубрики Здоров'я

Хмельничани розкуповують прилади для вимірювання кисню: де й за скільки можна придбати

Хмельничани розкуповують прилади для вимірювання кисню: де й за скільки можна придбати
Фото ілюстративне
  • В умовах пандемії став популярним медичний прилад пульсоксиметр.
  • Лікар пояснив, кому й для чого він потрібен.
  • Ми перевірили, де і за скільки його можна придбати в Хмельницькому.

Антисептики, захисні маски, респіратори чи гумові рукавички - всі ці товари набули особливої популярності під час спалаху COVID-19. Ще на початку пандемії знайти деякі з них було ще тим завданням. Адже з аптечних полиць вони зникали з надзвичайною швидкістю. Тепер придбати дані товари не є проблемою, оскільки ажіотаж на засоби індивідуального захисту вщух. Однак з’явилася інша річ, яку нині знайти в Хмельницькому важко. Йдеться про пульсоксиметр - медичний прилад, що хмельничани розкуповують на “раз два”. Розповідаємо, що це, де знайти і скільки він коштує. 

Кому й для чого потрібен прилад

Нещодавно ми розповідали вам про хмельничанку Світлану, яка захворіла на COVID-19. На момент нашого спілкування жінка проходила лікування вдома. За призначенням свого сімейного лікаря вона приймала певні препарати. А також за порадою знайомого Світлана використовувала прилад пульсоксиметр. Жінка казала, що дуже задоволена цією покупкою. 

Тим часом в спільнотах у соцмережах хмельничани стали цікавитися наявністю пульсоксиметра у місцевих аптеках. Зокрема, такі повідомлення з’явилися на сторінці “Мамочки Хмельницького” в Instagram. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up