Партнер рубрики Здоров'я

Медик після “універу”. Дитячий лор Валентин малює з пацієнтами та навчає батьків

Медик після “універу”. Дитячий лор Валентин малює з пацієнтами та навчає батьків
  • Продовжуємо розповідати про молодих лікарів Хмельницького.
  • Цього разу знайомимося із 25-річним дитячим отоларингологом.
  • Валентин Постемський виглядає значно молодше своїх років.
  • Під час приймання пацієнтів, він користується певними “фішками”.
  • Завдяки цьому малі не вередують, а батьки - не нервують.
Лікарі до 30 - сьогодні таких фахівців працює в Хмельницькому чимало. Всі вони стали медиками відразу після “універу”. Їхній молодий вигляд і невеликий досвід роботи подекуди викликає запитання у пацієнтів. Та як правило, вони підтверджують свою компетентність позитивним результатом лікування. 

За проханнями наших читачів, ми розповідали вам про інфекціоністку Аліну Микитюк та сімейних лікарів - Богдана Скринька й Ольгу Пеленичко. Усім цим фахівцям ще немає 30 років. Попри молодий вік, вони щодня доводять свою професійність пацієнтам. 

Цього разу знайомимося з дитячим отоларингологом. Валентину Постемському всього 25. Медик не виглядає на свій вік, любить дітей, жарти та завжди перебуває в режимі “спокій”. Гортайте далі й читайте про лікаря детальніше. У коментарях залишайте ім’я наступного молодого медика, про якого хочете дізнатися більше. 

Щодня в середньому має близько 20 маленьких пацієнтів

Молодий та енергійний Валентин Постемський працює в міській дитячій поліклініці отоларингологом. Щоденно перед ним опиняються десятки дітей. І у свої 25 він знає, як вилікувати отит чи аденоїди в найменших пацієнтів. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up