У Хмельницькому придбали новий апарат для проведення операцій на серці

У Хмельницькому придбали новий апарат для проведення операцій на серці
Тут і далі фото з сайту Хмельницької обласної ради
 • Апарат штучного кровообігу встановили в обласному серцево-судинному центрі. 

 • Він тимчасово виконує функцію серця і легень, доки триває операція. 

До Хмельницького придбали черговий сучасний медичний апарат. Він призначений для штучного кровообігу. Обладнання купили державним коштом для обласного серцево-судинного центру. Про це повідомили в обласній раді. 

Апарат штучного кровообігу (АШК) LivaNova — це складна багатофункціональна система. Його застосовують в кардіохірургії під час відкритих операцій на серці та судинах. Таке високотехнологічне обладнання тимчасово перебирає на себе функцію серця і легень, підтримуючи необхідну циркуляцію крові та вміст кисню в організмі.

В обласній раді додають, що апарат LivaNova обладнаний системою онлайн-моніторингу гемоглобіну, газів та температури крові В-capna. Він є ефективним теплообмінником для охолодження та зігрівання пацієнта. Має повний набір системи безпеки (датчики рівня, повітря, регулятор оклюзії, двоканальний датчик тиску).

Відео дня

Також в комплекті є центробіжний магнітний насос. Це дозволяє проводити складні тривалі операції з мінімальною шкодою для пацієнта. Крім того, забезпечує підтримку стану пацієнта в післяопераційний період.

Обладнання вже інтегрували в операційну відділення кардіохірургії серцево-судинного центру. За допомогою нього проводитимуть втручання жителям області, внутрішньо переміщеним особам та воїнам Збройних сил України.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
 • Elena

  Ось куди гроші треба вкладати,а не в бруківку🤬

  Es fero reply Elena

  вам не набридло як рашка писати по методичкці? таке враження що хтось підхопив і понеслось. вже заї читати слово бруківка. ви то ниєте що їздити  нема де і ходити то ниєте що потратили і зробили.

  рашка гарно праює над пропагандою.і не президента почали прям масово з літа гнати. путін аж скрегоче так цього хоче. а ви ведетесь. хай вони протестуютьв росії. ось де гниль. ось де проблема!
 • Гейхера

  А чи простим смертним буде доступно таке лікування?
 • СЕРГЕЙ

  Все закуповують за рахунок деожави, а операції за рахунок людей. 🤷‍♂️

keyboard_arrow_up