В Україні з’являться сироватки від ботулізму

В Україні з’являться сироватки від ботулізму
  • В Україні зафіксували смертельні випадки від ботулізму. Своєї сироватки від отруєння немає.
  • Сотню доз сироватки до кінця тижня може надати програма розвитку ООН.

В Україні фіксують випадки захворювання на ботулізм. Серед них дев’ять – смертельні. Джерелом отрути переважно є в’ялена риба. Про це повідомляє ТСН.

Сироватки від ботулізму в Україні немає. Врятувати ситуацію можуть 100 доз, які до кінця тижня має доставити програма розвитку ООН з Канади. За словами керівника Міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун, стільки сироватки має вистачити до осені.

В подальшому сироватку мають придбати через державні закупівлі. Виробники, які готові продати її для України, вже проходять відповідну реєстрацію. На медикаменти, за словами Супрун, буде витрачено близько 500 тисяч гривень.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:21 Хмельничан запрошують в суботу до Молодіжного парку: пройде свято для дітей 13:39 Жінку з Хмельниччини збив мотоцикліст у курортному Яремче: потерпіла у лікарні 12:58 Новий поїзд Львів — Хмельницький вирушив у перший рейс: де має зупинки 12:19 На Хмельниччині з води врятували чотирьох чоловіків на SUP-дошках (ВІДЕО) Від читача 15:36 Microsoft і Google попереджають користувачів про нову хвилю шахрайств 11:41 У підʼїзді на Кам’янецькій пролунав вибух: що відомо 11:02 Хмельниччина втратила шістьох захисників. Хто вони 10:33 У Хмельницькому засудили російського боксера Валуєва: він відреагував 10:01 Робота у Хмельницькому із зарплатою до 45 тисяч гривень (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 09:03 Зміни для клієнтів Хмельницькобленерго: запустили новий особистий кабінет 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 11 липня 21:11 Хмельниччину накриє липнева прохолода: прогноз погоди на завтра 20:29 На Хмельниччині попрощались із чотирма воїнами photo_camera 19:48 Рейтинг університетів України 2025: де опинилися виші Хмельниччини 19:21 Пів року боровся за життя: у Хмельницькому попрощалися з воїном Володимиром Мницею photo_camera 18:47 Зміниться рух автобуса №5 у Хмельницькому (ГРАФІК) 18:08 Переховувався два роки за кордоном: підозрюваного з Хмельниччини затримали в Німеччині 17:39 96 медиків з Хмельниччини загинуло від початку повномасштабної війни. Їх вшанували 17:07 Суд заблокував відкликання чотирьох «Слуг народу» з Кам’янця: деталі 16:32 На Хмельниччині автівка злетіла з дороги та врізалась у дерево (ФОТО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up