“Був елітою нації”. Хмельницький попрощався з 25-річним Максимом Хохлачовим

- Максим будував кар’єру архітектора й планував одружитись.
- З перших днів війни пішов добровольцем захищати Україну.
- Сьогодні, 3 квітня, хмельничани проводили Героя в останню дорогу.
“Справжня еліта української нації”, - так про Максима відгукуються знайомі, друзі і побратими. Хлопець вів здоровий спосіб життя, займався різними видами спорту. Після школи успішно будував кар’єру архітектора й планував одружитись. Перші дні повномасштабної війни…Максим добровольцем йде захищати Україну разом з батьком. Перед поїздкою на фронт саме встиг освідчитись коханій. Його життя обірвалось на Донеччині. Воїну було 25 років...
Сьогодні, 3 квітня, біля будинку ритуальних обрядів вкотре збирається натовп. Десятки й десятки хмельничан йдуть, аби віддати шану Герою. Перед будівлею вишикувалась велика черга. Люди несуть квіти до труни й виходять зі сльозами на очах.
Найкращий друг воїна Дмитро поділився, з Максимом вони мешкали в одному будинку. Дружили майже змалечку.
- Максим завжди був спортивний, не вживав алкоголь і не курив. Грав у футбол, займався боксом. Він навчався в Києві, працював. Мав гарну кар’єру. В нього вже все було. Він пішов на війну добровольцем, до цього він не служив в армії і нічого не вмів. Але він вирішив захищати Україну, - каже Дмитро.
Олексій з позивним “Кльопа” розповідає, з Максимом вони познайомились у перші дні вторгнення. Обоє були добровольцями.
- З Максимом ми познайомились, коли почалась повномасштабна війна. Ми всі добровольці. За більше як півроку, які ми прожили разом, ми стали рідні. Це мій брат, друг. Ми розуміли, що там в один одного є лише ми. І якщо ми будемо разом, то ми будемо сильні. Макс - це еліта нашої нації. Хлопцю 25 років, він вивчився, освідчився своїй дівчині - це правильно вихований українець Він не мав воювати, але обставини в країні змушують…Змушують нас втрачати кращих, - поділився побратим.
Захисник загинув 28 березня у Донецькій області під час виконання бойового завдання. Поховали Максима на Алеї Слави.
Читайте також:
- Загиблому пілоту зі Старокостянтинова просять надати звання Героя
- Був похований в братській могилі: історія Іллі Ковтуна, якому просять надати звання Героя
- Від куль російського снайпера загинув чемпіон України з Кам'янця та побратими, які його рятували
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Раиса Бойчук
Наталя Зущак
Свєта Лиса
Владимир Карга