“Був з тих, хто просто робить свою справу”. Хмельничани попрощались з воїном Сергієм Бурмістровим

- До 24 лютого він був лісником, а згодом одним з перших записався у добровольчий батальйон.
- 56-річний Сергій Бурмістров захищав Україну до останнього.
- У річницю повномасштабної війни Хмельницький прощається з Героєм.
“Світла людина, справжній чоловік і захисник”, - так про Сергія Бурмістрова відгукуються його знайомі. Для побратимів і товаришів - Адольфович з позивним “Лісник”. Це була професія чоловіка до початку повномасштабної війни. Він знав про ліс все, був надзвичайно мудрим, але не говірким. Спокійне життя хмельничанина перекреслила війна. У її річницю місто вкотре прощається з Героєм.
Сьогодні, 24 лютого, біля будинку ритуальних обрядів зібрались близькі, а також багато друзів, побратимів, далеких знайомих Сергія, які прийшли віддати останню шану захиснику.
Сергій Адольфович у мирному житті був лісником. З перших днів російського вторгнення він не міг залишатись байдужим і записався у добровольці. Саме тоді створювався 19-ий стрілецький батальйон, куди одним з перших пішов чоловік. Так став на захист країни зі зброєю в руках.
Як розповідає командир батальйону Вадим Кривоклуб, Сергій був справжнім захисником.
- Справжній чоловік, захисник…Відчувалось, що в людини є стержень. Є такі, що багато говорить, але менше користі приносять. Сергій був з тієї категорії, хто просто робить свою справу, - каже Вадим Кривоклуб.
Товариші пригадують, що старший лейтенант Сергій ніколи не скаржився. Часто робив щось попри біль. Кажуть, одним з таких випадків було, як чоловік порвав зв’язки, але не казав про це, продовжуючи ходити і виконувати роботу.
Брат захисника Олег каже, він мав поранення, лікувався. Та будучи вдома переживав за бойових побратимів і рвався повернутись.
“Казав - не можу тут лишатись”, - додає брат загиблого.
Відомо, що у Сергія Бурмістрова залишилась дружина і донька.
- Ти був світлою і доброю людиною, небайдужим, чуйним і надійним товаришем. Здавалося, ти знав усе на світі, прочитавши за життя море книг і всотавши всю їхню мудрість. Ти дуже любив і знав ліс. Ми заслуховувалися твоїми розповідями про життя в тайзі наодинці… Наш дорогий Адольфович…, - написав на своїй сторінці хмельничанин і товариш захисника Віктор Шайда.
Відомо, що Герой загинув 20 лютого внаслідок ворожого обстрілу. Трапилось це на Луганському напрямку. Сергія Бурмістрова поховали на Алеї Слави, де з початку війни знайшли спокій більше 160 хмельницьких захисників.
Читайте також:
- Єдиний син у батьків: на війні загинув Ярослав Скочеляс із Городка
- Чим жив Хмельницький рік тому: у центрі відкрили виставку “Сила тилу”
- Не дочекались бабуся, наречена і мама. У Бахмуті загинув 24-річний Андрій Бугайчук
- Політв’язень вдома, а в Україні - герой: історія білоруського добровольця
- Був у самому пеклі. Спогади про 26-річного Павла Гуменюка, який загинув на Донеччині
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Алла Іващук
Надежда Тарасюк
Ольга Єрмакова
Valya Sopyn