“На ніштяки і комунальні”: як хмельницькі бариста накопичують чайові

“На ніштяки і комунальні”: як хмельницькі бариста накопичують чайові
  • Продавці кави вже давно придумали спосіб отримувати бонус до зарплати.
  • На видному місці вони залишають цікаві написи і малюють “мімішні” картинки.
  • Як фантазують бариста у Хмельницькому, щоб заробити копійку, читайте далі. 

Випити кави чи чаю у місті - не проблема. Адже кав’ярні є ледь не на кожному кроці. Окрім напоїв там продають випічку і солодощі. 

Та от восени по-особливому кортить замовити лате із теплою молочною пінкою. Зробивши ковток, відразу хочеться пройтись вулицями міста й відчути під ногами шорох опавшого листя. Цей сценарій спав на думку, стоячи в черзі. 

Відео дня

“Замовляйте!” - каже продавець. Звісно, що вибір зупиняється на лате. Поки напій готується, в очі кидається посудина із грішми. Ще б пак! Вона стоїть ледь не під самим носом. Там написано: “на нове тату”. Втім купюр у ній не багато. Юна бариста Юлія каже, що гроші збирають разом із колегою. Дівчина розповідає, що найбільшим “уловом” за зміну було сорок гривень. Сума невелика, та головне, що процес запущений. 

А от бариста Уляна каже, що добрячий бонус до зарплати отримала на День міста. Під кінець свого робочого дня у баночці назбиралося 180 гривень. У ній дівчина накопичує “на мрію”. Уляна каже, що напис час від часу змінює.

  • Було і на Діснейленд, і на Дубай. Коли назбирала - то напис змінила (сміється).

Є серед хмельницьких бариста і ті, хто збирає чайові за допомогою малюнків або хоче отримати грошову винагороду за свої гарні очі. 

Друзі, а ви залишаєте чайові продавцям кави?

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (11)
  • Pavel Kondrashov
    Кто, на что учился.
    валерія reply Pavel Kondrashov
    Ну ти добре вчився? Авжеж? Щомісяця по 50 000 грн отримувати через російські банки ?
    Pavel Kondrashov reply валерія
    послушай пузатая, не 50 000, а 100 000 грн. не тебе же их отримувати.
    валерія reply Pavel Kondrashov
    Нет канечно же не мне, мне только платить, а вам получать. Но вы завидуете копейкам . Деньгам на пищу. Всеее может поменятся местами. Будете иметь копейки. Чему завидуете -  то будете иметь.
  • Мастер Автополив
    Новости мегаполиса могучей промышленной державы. Мля, учится надо было чем-то полезному. Эти кофейни в каждом подъезде будут скоро.
    валерія reply Мастер Автополив
    Стыдно вам батенька с ТАКОЙ вашей ПЕНСИЕЙ обсуждать заработки детей на еду!!! Вы на пенсию во сколько лет вышли : в тридцать? тридцать пять?
    Мастер Автополив reply валерія
    Валя лечитесь, вы уже Валерия - а это опасно. И хватит фантазировать!
    валерія reply Мастер Автополив
    А почему бы и не пофантазировать)) Мне пенсия 200 000. У меня пентхауз, три квартиры на море. Мне только! 30 и я уже на заслуженой пенсии, льготы по всем падежам. Сегодня мальдивы, завтра венесуелла, перелет за счет державы. Всее схвачено и всее оплочено.

    А какието лохи горбатятся трудятся и работают на выживание до конца жизни . За гроши. И все отдают в пенсионый, депутатам и в налоговую и на комунальные и на гормональные и т.д. На хлебе и воде живут.
  • Tornike Qebadze
    Наглеж
  • Федя Самсонов
    Ще збирають на їжу) я інколи даю здачу. Але не більше 10 грн
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:41 У Південному Бузі знайшли тіло чоловіка (ВІДЕО) 16:02 «Зливав» локації ТЦК в інтернеті: мешканця Хмельниччин засудили за «зрив» мобілізації 15:34 Майора поліції з Хмельницького відзначили високою нагородою 15:02 Захисник, колекціонер та друг: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Теревегою Від читача 15:36 Microsoft і Google попереджають користувачів про нову хвилю шахрайств 14:21 Хмельничан запрошують в суботу до Молодіжного парку: пройде свято для дітей 13:39 Жінку з Хмельниччини збив мотоцикліст у курортному Яремче: потерпіла у лікарні 12:58 Новий поїзд Львів — Хмельницький вирушив у перший рейс: де має зупинки 12:19 На Хмельниччині з води врятували чотирьох чоловіків на SUP-дошках (ВІДЕО) 11:41 У підʼїзді на Кам’янецькій пролунав вибух: що відомо 11:02 Хмельниччина втратила шістьох захисників. Хто вони 10:33 У Хмельницькому засудили російського боксера Валуєва: він відреагував 10:01 Робота у Хмельницькому із зарплатою до 45 тисяч гривень (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 09:03 Зміни для клієнтів Хмельницькобленерго: запустили новий особистий кабінет 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 11 липня 21:11 Хмельниччину накриє липнева прохолода: прогноз погоди на завтра 20:29 На Хмельниччині попрощались із чотирма воїнами photo_camera 19:48 Рейтинг університетів України 2025: де опинилися виші Хмельниччини 19:21 Пів року боровся за життя: у Хмельницькому попрощалися з воїном Володимиром Мницею photo_camera 18:47 Зміниться рух автобуса №5 у Хмельницькому (ГРАФІК)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up