З Новим роком і новим сайтом "20 хвилин"! Перейти

Олександр Симчишин: «Нам заважатимуть, але ми змінимо цю гнилу систему»

22
2828 переглядів

Новий мер Хмельницького ще не приступив до виконання обов’язків. Своє посвідчення наймолодший за всю історію міста міський голова отримає в четвер на першій сесії міськради. Про малу явку на виборах, сутички під Верховною Радою, формування команди та шляхи вирішення проблем, хоча й не всіх, він розповів у ексклюзивному інтерв’ю «ВСІМ».

Історик, який став мером. Усе це нагадує сюжет популярного сьогодні телесеріалу. Як і там, викладача далеко не всі бачили переможцем. Та Олександру Симчишину вдалося вийти до другого туру і отримати підтримку 61% виборців. Поки він ще не заїхав у мерський кабінет, тому зустріч із журналістом «ВСІМ» відбулася в офісі обласного представництва ВО «Свобода». Та домовитися про неї було не дуже просто. Олександр Симчишин каже, що після виборів вільного часу у нього стало менше і він щодня приймає близько 200-220 телефонних дзвінків та бере участь в різних зустрічах чи заходах. Саме із питання про вибори розпочалась наша розмова.

Явка виборців у Хмельницькому була досить низька. Чи не вважаєте проблемою, що вас обрали мером лише 5 частина від загальної кількості хмельничан із правом голосу?

Явка на місцевих виборах завжди нижча, ніж на парламентських чи президентських. Такий відсоток ми прогнозували як в першому так і в другому турі. Тому мене це не здивувало. Якщо людина не йде на вибори, то вона цим висловлює свою позицію, хоч я з нею не погоджуюсь. Я вважаю, що той, хто не використав свого права на голос, втрачає будь-яке моральне право щось говорити про владу - критикувати, хвалити, звертатися… Якщо ти не прийшов, то ти маєш усвідомлювати, що замість тебе обрали. А якщо ми будемо погано працювати, то явка виборців на наступних виборах буде ще меншою.

Ви заявляли, що будете міняти команду, з якою працюватимете. Хто піде з посади в першу чергу?

Оновлення точно буде. Але це не буде звільнення заради звільнення. Прізвища кандидатів в заступники міського голови будуть оприлюднені напередодні їх призначення. Зараз думаєм лише по одному із поки діючих заступників, щоб його залишити. Інші будуть звільнені. Абсолютна більшість начальників управлінь та структурних підрозділів теж буде змінена. Хоч до мене вже починають бігати гінці із проханням залишити їх хоча б до літа. Можливо, люди просто набрали на себе лишніх зобов’язань.

Чи сформована уже більшість у міськраді?

Ми почали формувати більшість ще до другого туру. Вели перемовини із «Батьківщиною» та представниками «Самопомочі». Хоч якісь коаліційні угоди не підписували і не вважаю це необхідністю. Ведемо конструктивний діалог зі всіма. Надіюсь, що всі рішення в раді будуть прийматися в 35-37 голосів.

У списку «Свободи» є Анастасія Ярова, якій всього 21 рік. Чи не замолода вона для депутата міськради?

Я вважаю великою помилкою, коли людину розглядають по віковій ознаці. Важливо те, наскільки людина хоче і може працювати. Інколи молодь може дати кращий результат, ніж той депутат, який вже чотири скликання в раді.

Події 31 серпня під Верховною Радою, після який багатьох «свободівців» арештували, вплинули на результати виборів?   Кажуть, що це був такий собі піар-хід 

Ні в якому разі. Якби це було так, то я б не перебував в такій партії, яка політичні бонуси виборює ціною людського життя. Для мене це була звичайна провокація певних політичних сил. Для прикладу, Ігоря Сосну тримали 3 місяці під арештом лише тому, що до нього дзвонив один із підозрюваних. А акції протесту від «Свободи» завжди були і будуть.

Як потрібно вирішувати проблему із пасажирськими перевезеннями в Хмельницькому?

В нас схема організацій пасажирських перевезень просто недолуга. Аналогічне можна сказати і про блочну систему. Свою архаїчність показує й та кількість малогабаритних транспортних засобів, яка є в місті. Ми маємо рухатися до збільшення частки середньо- та великогабаритного. Є ідеї ввести GPS-навігацію, щоб перевізники не з’їжджали з маршрутів. В планах - введення електронного табла на кожній зупинці, щоб люди знали, коли їм чекати потрібний тролейбус чи автобус. Потрібно оновлювати тролейбусний парк.

Парк Чекмана зараз "забитий" закладами, де розпивають алкоголь. Встановили багато МАФів. Що і як там потрібно змінити?

Парк Чекмана має перетворитися на повноцінну зону дозвілля, а не розлівайок-налівайок. Тут має бути якісна велодоріжка, нормальні туалети. Потрібно зробити так, щоб усі верстви населення могли прийти сюди і просто прогулятися та відпочити. Хоча й це питання не найближчих місяців.

Коли завершиться реконструкція привокзальної площі?

Вона обов’язково продовжиться. Це місце, яке формує перше враження про Хмельницький. А яке воно буде, коли людина виходить з вокзалу і бачить незрозумілу пустку та сині фішечки? Реконструкція запланована, ми зробимо все, щоб її завершити. Як і доведемо до логічного завершення судову справу із орендарем стоянки.

Як  зробити роботу міської влади більш відкритою?

Я зроблю все можливе, щоб люди знали що, як і для чого ми робимо. Регулярно звітуватиму про виконану роботу. Планую організувати прямі трансляції не лише сесій ради, а й засідань комісій. Технічно це не є проблемою і не потребує великих затрат. Люди мають бачити, що ми робимо. Ще однією ідеєю є кардинальна зміна сайту міської ради. Це має бути свого роду портал, а не просто інформаційний ресурс.

Як плануєте вирішити проблему міського сміттєзвалища, чи є плани щодо відкриття сміттєпереробного підприємства?

Там є проблеми - починаючи із вивезення і списування дизпалива, закінчуючи тим, що відбувається на самому сміттєзвалищі. Роботи там багато. Щодо переробки сміття, то в рамках проекту «Чисте місто» уже 3 грудня в Хмельницький приїдуть польські інвестори, які готові співпрацювати в цьому напрямку. Думаю, що з ними варто працювати. Вони мають стати вигідними для міста, оскільки є можливість зробити не зовсім приватне підприємство, а частково комунальне. Є варіант із шведами. Зверталися через соцмережі ще троє людей. Але із вибором партнерів треба бути уважними, адже є багато шахраїв.

Щороку виникає проблема із забрудненням Південного Бугу. Як вона вирішуватиметься?

Це проблема не лише міста і вона має бути вирішена негайно. Про причину забруднення Південного Бугу знають і говорять практично усі: і громадяни, і преса. Та екологічна інспекція чогось цього не бачить чи не хоче цього робити. Я готовий ставити перед ними ці питання і сприяти їх вирішенню. Якщо ми загадимо та втратимо Південний Буг, який є свого роду родзинкою міста, то це буде ганьба для усіх.

Про молодіжний парк і далі лише говоритимуть чи справа зрушиться з місця?

Зараз я не знаю, де документи на землю і проектна документація. Я зроблю все, щоб поставити першу крапку в історії молодіжного парку. Все має зайти далі простих розмов. З моменту приходу на посаду чи не перших на прийом до себе я чекаю активістів, які стоять за ідеєю молодіжного парку. Будемо рухати це питання.

Це ж стосується і проблеми будівництва. Як з цим боротися?

Перше, що має запрацювати - управління архітектурно-будівельного контролю. Сподіваюсь, що ми отримаємо всі ті функції, які нам обіцяють і матимемо всі необхідні повноваження. Це перший і чи не найважливіший крок. І всі мають зрозуміти, що є генеральний план міста і його не можемо порушувати, змінюючи цільове призначення. Потрібно змусити усіх забудовників виконати всі умови, які перед ними поставили. Це стосується і тих, що уже звели будинки чи торгові центри, хоча й з порушеннями. Знести ці будівлі неможливо технічно. Ми ж не варвари.

І наостанок. За що в першу чергу візьметься мер після виходу на роботу?

Одне із першочергових завдань – проведення повного аудиту всього міського господарства. Про нього ми розповімо усім, щоб  хмельничани знали, на чому ми стоїмо. Потрібно знати, які підприємства працюють нормально, а які є збитковими. Побачити, чи всі керівники знаходяться на своїх місцях і які у них управлінські якості. Хочу запевнити, що я прийшов на посаду міського голови, аби показати, що можна працювати чесно, не красти і зробити все можливе, щоб не крали інші. Хоч розумію, що це буде важко і на заваді стане як гнила система, так і бажання окремих сил не дати мені показати результат.

 

Місто
АТО
влада
Інші статті по темі: Хмельницький, новости Хмельницкого, Олександр Симчишин
897 предложений продать или купить Мерседес ЦЛЦ 200 в Киеве и Украине. Ищем на 100 автомобильных сайтах - Automoto.ua
Читають зараз: 1
(22)
Коментарі
img
img
PAL 24.11.2015 18:57
з України

Новий мер Хмельницького формально ще не приступив до ... А что он еще формально будет приступать к своим обязанностям? (:smile:)

Если пан Симчишин начнет реализовывать все то, что он сказал и выполнит, за два первых ГОДА, хоть на 50%, то люди ему дозволят закончить все это. Но для этого надо иметь холодный УМ и уметь им воспользоваться ( не бери, Саша, в помошники друзей, которые тебя подведут ) Набери профи, а они есть, тех кто отказался служить ядухе и предателю - мельнику. Гони паршивой метлой таких как руководителя финансового управления - еврейской подстилкой для мэров. Из-за нее в горде финансовый калапс и  не выплачиваются деньги участникам АТО ( выплачено только одному ... ), к этому причастно и управление соц. защиты, руководитель - крикун и клоун и т.д, и т.д  

Сделай это быстро и вперед, тогда у тебя все получится.

img
Анонім 24.11.2015 19:38
з України

Він зараз вже посварив всіх в апараті. Хоче вигнати професіоналів.  Як не соромно?  Дайте дожити до пенсії людям. Свобода -бандити

img
Анонім 25.11.2015 02:32
з України

Ось це головна проблема нашої країни у всіх сферах. Того не чіпай, бо він хороший, іншого - бо дай до пенсії досидіти, ще когось - бо у нього великий досвід і т.д. Тому ми постійно й стоїмо на місці, бо тих, хто хоче і здатен енергійно працювати, не беремо на посади, а ті, хто просто просиджує нагріте місце, продовжують його займати.

Бажаю Симчишину не зважати на плач різних "професіоналів", а нарешті поставити нових чесних людей.

img
Анонім 25.11.2015 08:27
з України

Так притягнути з собою в місто людей з ОДА, це нові енергійні люди

img
Анонім 25.11.2015 08:27
з України

Так притягнути з собою в місто людей з ОДА, це нові енергійні люди

img
Ксенія 25.11.2015 06:15
з України

НА ДОМАШНІЙ ДИВАН  І ТАМ ДОЖИВАЙТЕ НЕ ТІЛЬКИ ДО ПЕНСІЇ ,А Й ДО ГЛИБОКОЇ СТАРОСТІ.  А ПРИЙШЛА ПОРА  МОЛОДИМ ГОЛОВАМ  ЕНЕРГІЙНИМ ЗМІНЮВАТИ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ.  ЦЯ  ПРОБЛЕМА   І В  ШКОЛАХ:.  НВК   НАШОГО МІСТА МАЄ БЕЗЛІЧ ВЧИТЕЛЬОК ,КОТРІ  ВЖЕ  НЕ  ТІЛЬКИ  ДО  ПЕНСІЇ  ДОЖИВАЮТЬ ,А  ПО 10-15  РОКІВ  ВЖЕ  НА ПЕНСІЇ  ПРОЖИВАЮТЬ У  ШКОЛІ.ВСИЛУ  СВОГО  ВІКУ  І ПЕРЕДВИГАЮТЬСЯ  В ШКОЛІ  НЕ  БЕЗ  ДОПОМОГИ.ТАК ЩО  НОВООБРАНОМУ  МЕРУ  ЗЕЛЕНОЇ  ДОРОГИ.

img
Анонім 25.11.2015 11:27
з України

а де там профі?

img
Анонім 24.11.2015 22:03
з України

С четверга полную ответственность за город несет Симчишин и партия Свобода. Не старый зам, на которого можно будет списать все грехи, сказав, что просто ошиблись, оставив его. Это понятно!!!

При аудите, надо особо пересмотреть землю которая прошла по СУПЕРФИЦИЮ, очень много земель намутили, даже у КП "Хмельницкбудзамовнык" забрали все. Сейчас и дальше эти деляги-депутаты прошли в раду, и планируют быть при большинстве

img
Анонім 25.11.2015 21:49
з України

Смішно читати такі підставні коменти))) Ви права рука Симчишина??? Скільки Вам платять, щоб такі гнилі слова писати??? Так може говорити людина, яка в своєму житті нічого не може і не робить. Це я про Вас вигаданий PAL))) Спочатку покажіть діями, а вже потім лийте гидоту на інших (це не чоловічий поступок). Це низько обливати людину, тим більше жінку, такими словами. Ви самі спробуйте на такій посаді посидіти, а потім терендіть... Гнилість починається з таких людей як Ви і я не побоюсь Вам сказати, що Ви реально НІХТО!!!

Що стосується дій нового мера, то тут можна сказати лише одне. Потрібно дивитись на спеціалістів, а не на людей які дивляться під ноги, нічого не знають і хочуть набити свої кармани. З ТАКИХ ТОЧНО НЕ БУДЕ ТОЛКУ!!! Доречі в 21 рік людина не має досвіду керування, щоб стати депутатом... Досвід роботи приходить з роками!!! Це доказано.

Швидкість потрібна при ловлі блох)))

img
Завальский Олександр 24.11.2015 19:51
з України

нема що думати і по тому одному з заступників. Він створив свій клан в місті і переганяє міський бюджет через своїх родичів, сватів, братів які очолюють комунальні підприємства. Тільки в БРЕДі вся сімя гол. бух. Машкової ділить мільони що зариваються в асфальт. Цей заступник  координує міні-мафію в ЖКГ. Мають бути нові люди. Новий мер - нова команда. Нічого що молоді, навчаться працювати. Було б бажання.

img
Анонім 24.11.2015 20:24
з України

Новий мер повинен показати свою роботу, не заперечую. Але аудит комунальної сфери - це не малі кошти і хтось гарно наживеться ( хоть не доручайте це питання пані Ковальчук, бо вона так накерувалась в департаменті економіки, ціни на перевезення не можуть нормально порахувати- не хотять??? ). Оновити керівників п-в теж потрібно, але не розумно, бо наступає зимова пора і комунальники працюють день і ніч. Зарплату підняти потрібно всім працівникам комунальних п-в, за копійки працюють люди, а ціни то ростуть. В добрий час пан Симчишин !!!

img
Анонім 25.11.2015 09:12
з України

я би пані Ковальчук навіть на гарматний вистріл до влади не пускав. це дуже заздрісна і підла людинка.

img
Иванов Иван 24.11.2015 20:42
з України

Почему никто не спрашивает и не говорит про инвалидов в Хмельницком.Что будет сделано для инвалидов и инвалидов- колясочников?, как им по городу передвигатся ? что делать с пантусами по которым инвалиду на коляске даже не заехать в аптеку? Когда спортзал откроют для инвалидов и людей с ограниченой возможностью передвигатся самостоятельно? ИЛИ У НАС В ГОРОДЕ НЕТ ИНВАЛИДОВ КАК НЕ БЫЛО СЕКСА В СССР?

img
Сергей Ковальчук 24.11.2015 22:02
з України

Ми маємо унікальну ситуацію. Обрали нового мера, а реальної програми дій місто не отримало ні  перед виборами,  ні після . На різних сайтах якісь популістські висловлювання. Таке відчуття , що  на підготовлені    фрази кореспонденти підбирають питання.

Хочеться почути і побачити , що зміниться в:

1. Системі управління містом

2.Системі підбору фахівців. Цікавий закид про залишення одного заступника мера!

3. Які і ким будуть реалізовані проекти розвитку міста:

3.1 В ЖКХ

3.2 В транспорті

3.3. В водопостачанні міста

3.4.В освіті

3.5.В медицині  

3.6. В промисловому розвитку

3.7. В системі занятості населення

Та багатьох інших напрямках  

Це не критика, критикувати поки немає що. Але хочеться в прямій трансляції на першій сесії почути, що  планує  зробити Мер зі своєю командою для розвитку нашого міста

img
Любов Коломенко (Величко) 24.11.2015 22:37
з України

краще одинраз побачити, ніж сто разів почути. я надіюсь, що хмельничани  побачать зміни на краще!

img
Анонім 25.11.2015 09:11
з України

Треба було Ковальчука мером обрати. Він би реалізував програму розвитку міста у водопостачанні.

Ось скажіть мені: чому в нас всі розбираються в футболі, ЖКГ і політиці? А в країні така розруха.

img
Анонім 25.11.2015 09:16
з України

Половина міста чекає змін, Половина міста чекає, щоб Симчишин лажанувся. Тому так і живемо.  Маємо не чекати змін, а працювати, створювати квартальні комітети, будинкові комітети, ОСББ, ініціативні групи і робити зміни. Немає чарівних паличок і добрих царів. Щоб щось змінити треба працювати. Разом з владою, з депутатами, з мером. Хочемо змін, робимо. Бо будемо в канаві ще десятки років сидіти.

img
Анонім 25.11.2015 09:17
з Росії

раз уж так случилось, что мэр избран меньшинством(мизером), то ему остается только одно - сделать так что бы ему поверили остальные. Гони старую, продажную, команду Мельника, которая погрязла в чеславии и взятках. гони всех, кто отсидел на теплых местах более 5 лет, не взирая на возраст и кумовство. не обогащайся за счет народных денег. делай все для города и его жителей. и тогда ты станешь самым богатым, ведь доверие и любовь есть самое большое богатство.

img
Анонім 25.11.2015 14:42
з України

Всі мери і президенти вибираються меншістю. Всі. В усьому світі, крім Північної Кореї, Росії і Білорусі, де явка на виборах 99% і 90% голосують за одного.

За Мельника в 2010 році проголосувало 72%, це величезна підтримка, але це 70 тисяч голосів і тільки третина від всіх виборців. Третина, Карл.

img
Swetly Alex 25.11.2015 21:05
з України

Ты и  есть неотъемлемая часть этой гнили. Будет ещё один борец с ветренными мельницами.

img
Swetly Alex 25.11.2015 21:11
з України

Ни программы, ни команды для решения проблем города нет.  За квартал все станет ясно.

img
Анонім 26.11.2015 11:26
з України

ще нічого не зробив, а вже всіх гниллю обізвав і сміттєпереробний завод, про який Чернилевський ВЖЕ домовився, собі приписує???? ДАЛЕКО ПІДЕТЕ  !!!

img
Анонім 27.11.2015 18:49
з Росії

кажуть, що Симчишин вже наводить лад в лікарнях, приїзжає без попередження і

img
Анонім 27.11.2015 19:25
з Росії

і що? всі проблеми одразу вирішились?

img

Найчастіше коментують

Валідатори замість кондукторів: хмельницькі тролейбуси перейдуть на електронні квитки
...

Справедливий Сем

а на ВСІМці стаття про маршрути ще у кінці листопада була)

ось https://vsim.ua/Podii/u-hmelnitskomu-mozhut-zyavitisya-novi-troleybusni-ta-avtobusni-marshru-10563796.html

У Знам’янці попрощались з хмельницьким «свободівцем»
...

Мастер Автополив

А ты какое быдло? Вышыватнэ?

Гумові капці, недопалки та розкиданий одяг: пляж не прибрали після святкування Водохреща
...

Сергій Якубенко

бикота вона і в африці бикота

Хмельничани можуть взяти розстрочку і платити за тепло влітку
...

Мастер Автополив

Еще можно продать почку. Спеціально, для патріотів - для того щоб розрахуватися за єврокоммуналку можно продати нирку.

Найчастіше читають

Хмельничани, щоб скупатись в ополонці, відпрошуються з роботи (ФОТО)
2 дні тому
2
 • Зранку на пляжі вишикувалась черга з тих, хто збирається окунутись в ополонку і тих, хто зацікавлено спостерігає за дійством.
 • Містяни приходять купатись цілими сім’ями, з друзями та навіть дітьми.
 • Щоправда, відважитись зануритись у крижану воду наважуються не всі.

 

За титул найкрасивішої школярки Хмельницького змагатимуться 12 учасниць
3 дні тому
 • Кастинг конкурсу «Шкільна красуня-2017» пройшли 12 учасниць.
 • За титул головної красуні позмагаються дівчата від 13 до 17 років.
 • Фінал конкурсу пройде 16 лютого.
Валідатори замість кондукторів: хмельницькі тролейбуси перейдуть на електронні квитки
3 дні тому
11
 • Хмельничани зможуть придбати квитки тривалого користування у вигляді безконтактних карток.
 • Для цього "Електротранс" закупив 85 валідаторів, які видаватимуть пасажирам квитки. 
 • Директор підприємства обіцяє, що система запрацює вже з березня. 
Як купаються хмельничани на Водохреще: огляд соцмереж
2 дні тому
 • Хмельничани вже встигли зануритись у крижану воду.
 • Чимало людей зробили це ще вночі.
 • Своїми світлинами вже поділилися у соціальних мережах. 
У Хмельницькому закрився ще один "Вопак"
вчора 17:31
 • "Вопак" на Курчатова більше не працює.Звідти вивозять товари та обладнання.
 • Це вже друга торгова точка цієї мережі. Минулого року закрився "Вопак" на Кам'янецькій. 
 • У центральному офісі мережі кажуть, що закриття може бути пов'язане із закінченням орендних строків.

Читайте також

З легкою парою! Для хмельничан відкрилась оновлена міська лазня № 1 (ФОТО)
вчора 20:32
Комунальна лазня "Чайка" у Хмельницькому не працювала більше двох років. Її закрили на ремонт... Читати далі
Що найчастіше обговорювали хмельничани: огляд соцмереж
вчора 17:51
Масові купання на Водохреща, освячена вода з-під кранів, відбір на Євробачення та багато іншого. Що хмельничани... Читати далі
У Хмельницькому закрився ще один "Вопак"
вчора 17:31
"Вопак" на Курчатова більше не працює.Звідти вивозять товари та обладнання. Це вже друга торгова... Читати далі
Водії, приймайте роботи! Дорожники залатали дірки на 9 дорогах Хмельницької...
вчора 17:19
Не встиг сніг зійти, як Укравтодор взявся за ремонт.  За день ліквідували 386 м2 аварійної... Читати далі
Після зіткнення з позашляховиком водія "Daewoo Lanos" звільняли з салону...
вчора 16:30
"Daewoo Lanos" не розминувся з "Mitsubishi Pajero" у Шепетівському районі.   Причина... Читати далі
Гумові капці, недопалки та розкиданий одяг: пляж не прибрали після святкування...
вчора 15:55
3
Після  Водохреща на міському пляжі залишилось сміття. Комунальники кажуть, що все приберуть лише... Читати далі
Новий #icechallenge: на хмельницькому пляжі пройде незвична благодійна...
вчора 15:35
Любителі кросфіту збиратимуть гроші на лікування 8-річного хлопчика. Читати далі
Відоме подружжя хмельницьких мандрівників порадило найкращі місця для...
вчора 15:23
На Хмельниччині є багато мальовничих куточків та історичних пам’яток Дістатись до них можна за кілька... Читати далі
Куди піти у вихідні. ВСІМ рекомендує
вчора 15:05
Афіша подій на 21-22 січня. Хмельничан запрошують на вечірки, виставки та акустичні концерти. Не... Читати далі
Крок до кубку: хмельничани впевнено перемагають в столиці
вчора 14:46
«Сокіл» вдало розпочав свій шлях в Кубку України і став фаворитом у протистоянні із «ЛТК-ІнБев-НПУ». Читати далі

Від Читачів

Дивитись всі >

БЛОГИ

Всі блоги >

Відеогалерея

Чи безпечно вам жити у Хмельницькому?
 • Почуваюсь безпечно у рідному місті
 • Зможу себе захистити в разі чого
 • Страшно виходити на вулицю
 • Я безстрашний (-а)
Голосувати
Чи безпечно вам жити у Хмельницькому?
Почуваюсь безпечно у рідному місті
44.75%
 
Зможу себе захистити в разі чого
18.78%
 
Страшно виходити на вулицю
26.52%
 
Я безстрашний (-а)
9.94%
 
Всього голосів: 362

Розсилка новин

Події

З легкою парою! Для хмельничан відкрилась оновлена міська лазня № 1 (ФОТО)

З легкою парою! Для хмельничан відкрилась оновлена міська лазня № 1 (ФОТО)
Комунальна лазня "Чайка" у Хмельницькому не працювала більше двох років. Її закрили на ремонт ще у 2014. Восени минулого року міська...

Що найчастіше обговорювали хмельничани: огляд соцмереж

Що найчастіше обговорювали хмельничани: огляд соцмереж
Масові купання на Водохреща, освячена вода з-під кранів, відбір на Євробачення та багато іншого. Що хмельничани найчастіше обговорювали у соцмережах цього...

У Хмельницькому закрився ще один "Вопак"

У Хмельницькому закрився ще один "Вопак"
"Вопак" на Курчатова більше не працює.Звідти вивозять товари та обладнання. Це вже друга торгова точка цієї мережі. Минулого року закрився...

Гумові капці, недопалки та розкиданий одяг: пляж не прибрали після святкування Водохреща

Гумові капці, недопалки та розкиданий одяг: пляж не прибрали після святкування Водохреща
Після  Водохреща на міському пляжі залишилось сміття. Комунальники кажуть, що все приберуть лише сьогодні ввечері. Екологи ж стверджують, що...

Ми у соц. мережах