Ми перевірили

Інтернет, світло, тепло та вода. Усе це хмельничани можуть отримати безоплатно в пунктах незламності. Один із таких розгорнули на Проскурівській. Дізнавайтеся, що там є і як все виглядає зсередини. 

Вартість товарів та послуг зростає постійно. Під час повномасштабної війни цей процес прискорився. Як змінилися ціни? Показуємо на прикладі меню «McDonald’s».

Читайте, що це дасть і як за світло платити менше  

Дізнавайтеся 15 дешевих способів зігрітися та як правильно підготувати  помешкання до зими.

Передати посилку туди, де не працює Нова пошта чи Укрпошта. Все це можливо завдяки хмельничанам, які створили під час війни спеціальний хаб. Що це і як працює, дізналися журналісти vsim.ua. 

Від сьогодні, 7 липня, у місті запрацював новий автобусний маршрут.  Він прокладений через вулицю Прибузьку, де раніше транспорт не курсував.  Перевірили, як він працює та як виглядає автобус зсередини. 

Колесо огляду в Хмельницькому не працювало більш як 10 років. Вчора, 1 травня, його врешті запустили. Ми його протестували й тепер розповідаємо, як працює атракціон.

У Хмельницькому досі є вулиці з “радянськими” та “російськими” назвами. Залишилося й кілька пам'ятників часів срср. На деяких - символіка комуністичної імперії. Чи планує міська рада щось із ними робити?

Хмельницьких підприємців попросили повернутися на робочі місця. Як розпочав роботу речовий ринок на Львівському шосе, дивіться та читайте в матеріалі.

Ліжка, що схожі на тюремні та матрац у плямах. Саме це показала хмельничанка, під час перебування із малечею в Хмельницькій дитячій лікарні.  До медзакладу навідалася журналістка vsim.ua. Там не приховують поганий вигляд деякого інвентарю. Дізнавайтеся в матеріалі, в яких умовах лікують дітей.

keyboard_arrow_up