Ми перевірили

За допомогою пустих пляшок з-під горілки, пива чи картонного ящика можна поповнити гаманець.  Адже в місті є точки, де можна утилізувати вторсировину за гроші. Журналісти vsim.ua дізналися що, куди й за скільки можна принести.

Перший паспорт видається дитині в 14 років.  Він безкоштовний. Всі інші заміни та обміни - платні. Якщо забули вклеїти фото в 25 чи 45 років - документ стає недійсним.  За ним не проведуть жодну банківську операцію.

Літо, природа, ліс і, безумовно - шашлик. Саме ця страва є однією з найпопулярніших у найтеплішу пору року. Скільки коштує таке задоволення і де вигідніше придбати м’ясо читайте на нашому сайті.

Хмельничани продовжують скаржитися на відсутність місць для вигулу собак. Мовляв, через це конфліктують і позбавляють чотирилапих повноцінної прогулянки. Місцева влада дане питання розглядає роками. Як планують вирішити і які умови для вигулу собак є в місті наразі?

Щоліта біля кожного будинку з’являється оголошення про зупинення подачі гарячої води на два тижні. Для чого це роблять і як знайти вихід із ситуації, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Спеціальні рейси тролейбусів почали курсувати сьогодні, 14 липня. Скористатися ними можна лише за наявністю певних документів чи спецквитка. Чи працює все так, як передбачалося, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Громадські вбиральні є в центрі міста не всюди. Серед існуючих туалетів є як охайні, так і занедбані. 

Пляжний сезон у розпалі. Хмельничани вже “окупували” міський пляж. Що там відбувається, читайте на нашому сайті.

Дошкільні заклади активно купують антисептики та дезінфектори.  Запасаються кварцовими лампами та безконтактними термометрами.  Як прийматимуть дітей та які обов’язкові умови для батьків, дізнавайтеся в нашому матеріалі.

Заморожені ягоди експортують за кордон, а зі свіжих готують джеми та йогурти. Вся продукція лісгоспу - екологічно чиста. Також в лісгоспі вирощують декоративні дерева та новорічні ялинки. А ще мають пасіку та розводять свиней.

keyboard_arrow_up