Ми перевірили

“Голубі озера” - куточок для відпочинку біля Славути. Місцеві розповіли, що там проводять вікенд депутати та деякі відомі політики. Дізналися, що там є і як виглядає відпочинок зсередини.

Заступник Симчишина сказав, що весь транспорт буде у «Dozor» до 1 червня. Чи виконав обіцянку?

Гектари сміття, серед якого знаходили десятки тисяч гривень і золото. Ми побували на міському сміттєзвалищі, яке з’явилося в місті понад 60 років тому. Також поспілкувалися із фахівцями, які розповіли чимало цікавого.

Богдана, Катя, Юля, Ліза, Маша, Коля, Мар’ян і Даян. Всі ці діти - рідні брати й сестри, які мешкають в селі Вихрівка в Дунаєвецькому районі. Найстаршій 11 років, молодшому - 1 рік. Ми навідалися в гості до сім’ї, поспілкувалися із мамою й дізналися, як вони живуть.

В український етнічний одяг невдовзі вбиратимуться всі хмельничани. Традиції дотримуються щороку, в День вишиванки. Ми дізналися, де й за скільки можна придбати вишиті сорочки й сукні в Хмельницькому.

Лісові Гринівці знаходяться від Хмельницького трохи більш як за 7 кілометрів. Цей населений пункт відрізняється від звичайного села.  Воно поділене на мікрорайони, серед яких є “мажорний”. Розповідаємо про місце, де мешкають хмельницькі депутати й інша “еліта”.

Маніакальні стани, психічні розлади та неадекватність. Стіни психіатричної лікарні в Скаржинцях бачили чимало. Одне із найпоширеніших захворювань серед пацієнтів - шизофренія. Нині в закладі на лікуванні перебуває понад чотири сотні людей. Серед них є діти. Читайте і дивіться, як живуть хворі у психлікарні. 

Продовольчі ринки можуть працювати, але з дотриманням карантинних вимог.  Ми перевірили, як їх дотримуються на ринку “Ранковий”, що неподалік філармонії.

Одні торгові точки зачинені, інші - працюють.  Зараз найгірші торги за останніх 12 років - продавчиня. Здійснення адресної доставки замовлень та відправки онлайн-замовлень - можливість не повністю зупинити бізнес. Покупцям заходити на територію речового ринку заборонено, - заступник міського голови.

keyboard_arrow_up