Ми перевірили

За останній рік в області зафіксували 1 711 п’яних водіїв. Всі вони не скористалися послугою “Тверезий водій”, а сіли за кермо у стані сп’яніння. Розповідаємо, як добратися в пункт призначення на своєму авто, будучи “під мухою”, і скільки це коштує.

Закупівлю бебі-боксів скасували ще влітку. Замість пакунків 5 тисяч гривень вже отримали 963 сім’ї з Хмельниччини. Чи вистачить цих коштів, щоб придбати речі, що входили до наповнення бебі-боксу? Ми оглянули товари в магазинах, де можна розрахуватися карткою “Пакунок малюка”. Підготували для вас перелік з цінами в інфографіці.

Гурток відкрився у Палаці творчості 1 жовтня. На навчання вже набрали 70 дітей, наймолодшим із яких 8 років. Облаштування гуртка обійшлося приблизно в 1,3 мільйона.

Будівельні компанії у Хмельницькому публічно не афішують реальних власників  Вони часто належать або ж тісно пов'язані з депутатами міської та обласної рад. Певні забудовники міста регулярно перемагають у найбільших будівельних тендерах, інші взагалі не беруть участі в них

Нова вбиральня працює вже другий день. Там є окрема кімната для матері й дитини, а також для людей з інвалідністю. Як все виглядає зсередини?

Багатьох пацієнтів нині направляють на рентген легень. У міських поліклініках дана послуга може бути як безкоштовною, так і платною. В обидвох випадках чекати на неї слід щонайменше декілька днів. Де в Хмельницькому перевірити легені та скільки часу на це потрібно?

Шкарпетки по знижках, вигуки “Гаряча самса!” й оптовики з “кравчучками” - все це про речовий ринок. Продавців і власників торговельних кіосків тут тисячі. Напросились в гості до одного з них і тепер розповімо, як минає робочий день продавця на речовому ринку.

Село Шаровечка відоме хмельничанам за кладовищем і районною ветклінікою. Що там є, як живуть місцеві та що вони думають про приєднання села до Хмельницької ОТГ?

Хмельничани окремо сплачують за доставку газу від січня. Для усіх клієнтів встановлена певна сума. Журналісти vsim.ua бачили, що і як за ці кошти роблять газовики.

За допомогою пустих пляшок з-під горілки, пива чи картонного ящика можна поповнити гаманець.  Адже в місті є точки, де можна утилізувати вторсировину за гроші. Журналісти vsim.ua дізналися що, куди й за скільки можна принести.

keyboard_arrow_up