Ми перевірили

Маніакальні стани, психічні розлади та неадекватність. Стіни психіатричної лікарні в Скаржинцях бачили чимало. Одне із найпоширеніших захворювань серед пацієнтів - шизофренія. Нині в закладі на лікуванні перебуває понад чотири сотні людей. Серед них є діти. Читайте і дивіться, як живуть хворі у психлікарні. 

Супермаркети й маленькі магазинчики - місця не лише для купівлі товарів, а й для обману покупців. Як дурять у хмельницьких магазинах і що слід знати, аби не стати жертвою шахрайства?

Автомобілі втратили номерні знаки, змило асфальтне покриття, а хмельничани пересувалися на дошках для сапсерфінгу.  Саме так можна описати зливу, яка пройшлася містом вчора, 4 серпня. Серед місць в Хмельницькому, що добряче затопило - традиційно речовий ринок. Місцеві підприємці кажуть, що негода завдала їм чималих збитків. Дізналися, що відбувається на “тучі” після вчорашніх дощів.

Секонд хенди сьогодні можна зустріти чи не на кожному кроці. “Економ клас”, “Обнова”, “Твій стиль” - за цими назвами ховаються гори вживаного одягу, серед якого навіть можна знайти брендові речі. А от скільки такі “модні луки” коштують - питання інше. Журналістка vsim.ua перевірила, за скільки продають вбрання у секондах, які в центрі Хмельницького. Таким чином склала рейтинг за ціною в день оновлення товару. Дивіться, де найвигідніше затаритися кілограмами одягу.

Сьогодні, 15 липня, температура повітря в Хмельницькому сягнула + 36 градусів за Цельсієм. У таких умовах поїздка у громадському транспорті перетворюється на “пекельну” пригоду. Журналісти ВСІМ виміряли температуру в автобусі, двох тролейбусах та маршрутці. Що показав стовпчик термометра?   

На вулиці п’ють, сваряться, сплять та ходять у туалет.  Через постійний галас та сморід обурюються сусіди. Журналістка “ВСІМ” разом з активістами навідалась в такий заклад. Зробили контрольну закупку й викликали поліцію. Детальніше дізнавайтеся з тексту та  відео.

Чи могли б ви уявити, що за 13 кілометрів від Хмельницького можна побачити справжню українську глибинку? У Хмельницькій міській територіальній громаді є село, у якому зареєстровано 39 мешканців. Як живуть люди без газу, Інтернету та магазинів - читайте у матеріалі.

“Голубі озера” - куточок для відпочинку біля Славути. Місцеві розповіли, що там проводять вікенд депутати та деякі відомі політики. Дізналися, що там є і як виглядає відпочинок зсередини.

Заступник Симчишина сказав, що весь транспорт буде у «Dozor» до 1 червня. Чи виконав обіцянку?

keyboard_arrow_up