Ми перевірили

Послуги з водовідведення надає “Хмельницькводоканал”. Кількість стічних вод у Хмельницькому за добу складає близько 45 тисяч кубів. Що відбувається, коли хмельничани змивають воду в унітазі та куди все це потрапляє? Ми перевірили й підготували репортаж. 

У різних частинах Хмельницького відкрили пункти незламності. Як виглядають ті, що в центрі та Південно-Західному мікрорайоні? Перевірили журналісти vsim.ua. 

Інтернет, світло, тепло та вода. Усе це хмельничани можуть отримати безоплатно в пунктах незламності. Один із таких розгорнули на Проскурівській. Дізнавайтеся, що там є і як все виглядає зсередини. 

Вартість товарів та послуг зростає постійно. Під час повномасштабної війни цей процес прискорився. Як змінилися ціни? Показуємо на прикладі меню «McDonald’s».

Читайте, що це дасть і як за світло платити менше  

Дізнавайтеся 15 дешевих способів зігрітися та як правильно підготувати  помешкання до зими.

Передати посилку туди, де не працює Нова пошта чи Укрпошта. Все це можливо завдяки хмельничанам, які створили під час війни спеціальний хаб. Що це і як працює, дізналися журналісти vsim.ua. 

Від сьогодні, 7 липня, у місті запрацював новий автобусний маршрут.  Він прокладений через вулицю Прибузьку, де раніше транспорт не курсував.  Перевірили, як він працює та як виглядає автобус зсередини. 

Колесо огляду в Хмельницькому не працювало більш як 10 років. Вчора, 1 травня, його врешті запустили. Ми його протестували й тепер розповідаємо, як працює атракціон.

У Хмельницькому досі є вулиці з “радянськими” та “російськими” назвами. Залишилося й кілька пам'ятників часів срср. На деяких - символіка комуністичної імперії. Чи планує міська рада щось із ними робити?

keyboard_arrow_up