Ми перевірили

Є три надійні варіанти вкласти гроші та отримати з них дивіденди.  Що вигідніше у 2020 році розповіли працівники хмельницьких банків.

Великий вибір вин в магазинах змушує очі розбігатися. А низька ціна й креативна пляшка часто зваблюють покупців.  Як переконатися у якісному виборі вина, розповіла сомельє з Хмельницького.

Спогади з минулого у форматі відео-касет та старих світлин збереглися в багатьох й до сьогодні.  Та часто насолодитися рідкісними кадрами заважає якість або застарілий формат запису. Де й за скільки можна осучаснити “раритет”?

Журналісти вийшли на рейд після ДТП на Кам’янецькій. Ловили пішоходів-порушників, які перебігали дорогу. Що вони говорили у своє виправдання?

“Термінова няня” може приїхати через пів години після виклику.  Посидіти з малям, нагодувати та уроки зробити.  Де таку знайти у Хмельницькому та як переконатися, що вона порядна.

У готелі можуть мешкати люди в скрутному становищі. Проживання платне, а перед поселенням потрібно пройти медогляд. В готелі провели ремонт та збільшили кількість місць удвічі.

Офіційний статус безробітного можна отримати, зібравши перелік документів. Крім того, виплачають одноразову матеріальну допомогу. Що потрібно, аби стати на облік?

Оплати комуналку, замовити таксі чи дізнатися маршрут тролейбуса. Аби зробити все це, можна скористатися додатком.

Мобільний телефон, парасолька чи обручка. Загубити речі у громадському транспорті легко.  А от знайти - важче, але все ж таки можна.  Як, розповіли хмельницькі перевізники.

Приміщення залу складається з трьох кімнат.  В них є все для комфорту та відпочинку.  Можна навіть випрати речі та прийняти душ.

keyboard_arrow_up