Ми перевірили

Через карантинні обмеження Великодній розклад дещо зміниться.  Частину заходів переведуть в онлайн режим. Де здійснюватимуть освячення та як це зробити вдома.

Від сьогодні в Україні посилили карантинні заходи. Ми перевірили, чи дотримуються їх в Хмельницькому. 

Від сьогодні в місті запрацювали чотири базари.  Ми перевірили, що відбувається в перший день роботи на одному з них.

Знайти маски нині не просто. В аптеках кажуть, немає постачальника. Журналісти vsim.ua дізналися за якими адресами в місті є пов’язки, а в яких вони незабаром з’являться.  Гортайте та дізнавайтесь детальніше.

Заходи проти поширення коронавірусу ввели і в перинатальному центрі. Зокрема, туди не пускають чоловіків й відмінили партнерські пологи. Такі правила ввели згідно до наказу МОЗ України та департаменту охорони здоров'я Хмельницької облдержадміністрації. Як нині працює заклад?

Торговельна мережа «АТБ» ввела обмеження на продаж продуктів.  Тепер в одні руки можна взяти лише певну кількість товарів. Ми перевірили, чи діють такі обмеження в інших великих супермаркетах Хмельницького.

Спалах коронавірус активно супроводжують фейкові повідомлення. В них розміщують попередження, поради чи неправдиву інформацію. Як її розпізнати?

Громадський транспорт може повністю припинити свою роботу.  Таксі продовжать працювати у звичному режимі. Якими будуть ціни на їхні послуги?

На одній з кінцевих зупинок міста продовжують дезінфікувати транспорт. Цього разу ми перевірили, як від коронавірусу обробляють маршрутки. 

Ми перевірили, як маршрутки та тролейбуси виконують обмежувальні заходи щодо пасажирських перевезень. Найбільша проблема з пільговиками. Вона може призвести до зупинення  руху транспорту на час карантину.  Що про це розповів заступник мера?

keyboard_arrow_up