Ми перевірили

Одні торгові точки зачинені, інші - працюють.  Зараз найгірші торги за останніх 12 років - продавчиня. Здійснення адресної доставки замовлень та відправки онлайн-замовлень - можливість не повністю зупинити бізнес. Покупцям заходити на територію речового ринку заборонено, - заступник міського голови.

Молочна кухня годує хмельницьких дітей вже десятки років. Тепер заговорили про її закриття, бо утримувати заклад стало не вигідно. Одна з причин - низький попит на продукцію, яку видають як безплатно, так і за гроші.  Журналісти vsim.ua навідалися на молочну кухню й дізналися, що та як там готують. 

В інтернеті можна знайти чимало повідомлень стосовно купівлі-продажу “раритету”. До нього відносять, як старі монети, так і антикваріат.  У Хмельницькому є чимало пунктів купівлі-продажу таких речей. Ми знайшли копійки різних номіналів і перевірили, чи вдасться на них розбагатіти.

Журналістка vsim.ua в рамках експерименту виключила із раціону м’ясні вироби. Перед цим здала загальний аналіз крові, аби знати свої показники, а згодом звірити їх. У такий спосіб вона харчується вже два тижні. Чи важко доводиться жити без м’яса і що про це кажуть фахівці?

Більшість пацієнтів інфекційної лікарні перебувають у важкому стані. До них не пускають нікого, окрім медперсоналу. Журналісти vsim.ua побували в зоні ризику. Читайте і дивіться на фото, що відбувається за дверима закладу.

Картки можна придбати у 30 точках продажу. Їхня вартість — 40 гривень, з яких 10 вже є на балансі. Наразі є два сервіси, з допомогою яких можна поповнити картку.

Хмельницький слідчий ізолятор - це міні-держава.  Люди тут одружуються, ходять на роботу та народжують дітей.  Що відбувається за стінами архітектурної пам’ятки та в яких умовах живуть арештанти?

Щоб організувати весілля із мінімальною кількістю гостей, потрібно заплатити чималу суму.  Ми зібрали деталі, без яких не обійтися молодятам в один з найголовніших днів їхнього життя. Весільна сукня, ресторан, ведучий, торт, поліграфія та інше - дивіться в матеріалі, в скільки обійдеться весілля для хмельничан.

У міському перинатальному центрі розгорнуто 25 палат для перебування новоспечених мам після пологів. Деякі кімнати називають звичайними, а деякі - VIP. Як вони виглядають і скільки коштують?

У вільний час від навчання старшокласники і студенти полюбляють “тусити” в різних локаціях міста. Там збираються цілими компаніями, спілкуються, п’ють каву або міцні напої.  Ми дізналися, де полюбляє проводити час молодь у Хмельницькому.

keyboard_arrow_up