Ми перевірили

Село, що розташувалося за 14 кілометрів від Хмельницького, має цікаву історію та перспективи.  Більшість будинків там двоповерхові, є 7 магазинів, аптеки, сучасна школа з камерами та мультимедійною платформою.  Раніше там робили чорнослив, а чим живуть Давидківці зараз?

У Хмельницькому десятки тренажерних залів.  Всі пропонують схуднення за індивідуальною програмою, контроль ваги та додаткові послуги.  Чим відрізняються та які ціни?

Автобуси №3 сполученням “Озерна-Філармонія” почали курсувати сьогодні, 10 грудня. Ним прокаталися і журналісти vsim.ua. Чому маршрут називають “обрізаним”, а сама поїздка нагадує таксі?

Єдиний комунальний притулок для тварин розташований на вулиці Дейгена. Тут тримають собак після стерилізації. Привозять і поранених та отруєних. Як вони живуть і що з ними відбувається потім?

Незабаром стартує сезон новорічних корпоративів і дитячих ранків. У прокатах карнавальних костюмів вже розпочався ажіотаж. Скільки коштує одягнути дитину “в сніжинку” або самому перевтілитися в Діда Мороза?

Жінка написала у Facebook про жахливі умови та некваліфікований персонал у інфекційній лікарні.  Світлини з її допису викликали обурення у користувачів соцмережі. Ми перевірили умови, в яких перебувають пацієнти медзакладу. 

До Нового року більше місяця, а в Хмельницькому вже продають ялинкові прикраси та святкові атрибути.  Широкий асортимент у “Таврії В”, “Епіцентрі” та на ринках.  Що по чому, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Із наближенням зими на продуктових прилавках з’явився новий асортимент. Продавці запевняють, що найпопулярнішим товаром нині є мандарини. Які ціни й де вигідніше придбати фрукти та овочі?

Захмарні ціни, а вибору практично немає.  Подобова оренда квартир на новорічні свята у Хмельницькому росте, як на дріжджах.  Топові варіанти сягають 10 000 гривень за добу.

На харчування пацієнток, вагітних і новоспечених мам щорічно виділяють більше мільйона гривень. Заглянемо в меню і дізнаємося, як годують в міському перинатальному центрі.

keyboard_arrow_up