Ми перевірили

Нова вбиральня працює вже другий день. Там є окрема кімната для матері й дитини, а також для людей з інвалідністю. Як все виглядає зсередини?

Багатьох пацієнтів нині направляють на рентген легень. У міських поліклініках дана послуга може бути як безкоштовною, так і платною. В обидвох випадках чекати на неї слід щонайменше декілька днів. Де в Хмельницькому перевірити легені та скільки часу на це потрібно?

Шкарпетки по знижках, вигуки “Гаряча самса!” й оптовики з “кравчучками” - все це про речовий ринок. Продавців і власників торговельних кіосків тут тисячі. Напросились в гості до одного з них і тепер розповімо, як минає робочий день продавця на речовому ринку.

Село Шаровечка відоме хмельничанам за кладовищем і районною ветклінікою. Що там є, як живуть місцеві та що вони думають про приєднання села до Хмельницької ОТГ?

Хмельничани окремо сплачують за доставку газу від січня. Для усіх клієнтів встановлена певна сума. Журналісти vsim.ua бачили, що і як за ці кошти роблять газовики.

За допомогою пустих пляшок з-під горілки, пива чи картонного ящика можна поповнити гаманець.  Адже в місті є точки, де можна утилізувати вторсировину за гроші. Журналісти vsim.ua дізналися що, куди й за скільки можна принести.

Перший паспорт видається дитині в 14 років.  Він безкоштовний. Всі інші заміни та обміни - платні. Якщо забули вклеїти фото в 25 чи 45 років - документ стає недійсним.  За ним не проведуть жодну банківську операцію.

Літо, природа, ліс і, безумовно - шашлик. Саме ця страва є однією з найпопулярніших у найтеплішу пору року. Скільки коштує таке задоволення і де вигідніше придбати м’ясо читайте на нашому сайті.

Хмельничани продовжують скаржитися на відсутність місць для вигулу собак. Мовляв, через це конфліктують і позбавляють чотирилапих повноцінної прогулянки. Місцева влада дане питання розглядає роками. Як планують вирішити і які умови для вигулу собак є в місті наразі?

Щоліта біля кожного будинку з’являється оголошення про зупинення подачі гарячої води на два тижні. Для чого це роблять і як знайти вихід із ситуації, дізнавалися журналісти vsim.ua.

keyboard_arrow_up