Новини базару

Добігає кінця посівна кампанія. Від того як організовано посів – залежить врожай, та й відповідно фінансово-економічний стан...

За підсумками деклараційної кампанії 2014-го року, у Хмельницькій області мешкають 30 осіх, доходи яких перевищують мільйон...

Для 20-річного студента профтехучилища Максима травневі свята стали останніми у житті. Вранці після гарного застілля хлопця...

Завдяки реформуванню загальноосвітньої школи № 31 на вулиці Щербакова, де зараз навчається лише 83 учні, місто поповниться...

За дорученням міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки розпочато службове розслідування стосовно керівника Хмельницької Держсільгоспінспекції.

Київський міжнародний інститут соціології та Інститут економічних досліджень та політичних консультацій на замовлення Держагентсва з інвестицій склали рейтинг інвестопривабливості регіонів.

13 травня відбудеться прес-конференція хмельницької громадської організації "Хмельницька самооборона і контроль". Її скликає керівник організації Юрій Смаль.

Хмельницьке міське управління житлово-комунального господарства 5 травня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ “Хмельницьке БМУ-69" на капітальний ремонт зони відпочинку Привокзальної площі від вулиці Проскурівської до вулиці Шевченка.

Перша в історії олімпійська чемпіонка з жіночої боротьби Ірина Мерлені може очолити управлінням молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації.

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник задекларував у 2013 році 115,9 тис. грн доходів.

В ніч на 7 травня вночі невідомі підпалили офіс Хмельницької обласної організації партії «Удар». У цьому ж приміщенні знаходиться громадська приймальня народного депутата України Олексанедра Корнійчука.

Селяни Хмельниччини звернулись за допомогою вжити необхідних заходів щоб запобігти втраті їхньої пайової власності

Цьогоріч у місті відновить роботу Вуличний Університет. Його організатори готують для хмельничан новий проект «City Meetings», який проходитиме у різних мікрорайонах обласного центру.

У квітні бізнесмени Хмельниччини сплатили понад 290 мільйонів гривень єдиного соціального внеску, що на 20 мільйонів гривень більше, ніж прогнозували податківці.

keyboard_arrow_up