Новини базару

Какие важные моменты нужно учитывать при подборе языковых курсов? Почему так важно поставить цель перед тем, как искать свою школу иностранных языков? Установка сроков обучения.

Добігає кінця посівна кампанія. Від того як організовано посів – залежить врожай, та й відповідно фінансово-економічний стан такої аграрної області як Хмельницька.

За підсумками деклараційної кампанії 2014-го року, у Хмельницькій області мешкають 30 осіх, доходи яких перевищують мільйон гривень.

Для 20-річного студента профтехучилища Максима травневі свята стали останніми у житті. Вранці після гарного застілля хлопця знайшли мертвим у кімнаті гуртожитку. Хлопець помер від травм, які отримав, коли товариші його несли додому

Завдяки реформуванню загальноосвітньої школи № 31 на вулиці Щербакова, де зараз навчається лише 83 учні, місто поповниться додатковими групами для дошкільнят та класами для молодших школярів. Діти підуть до навчального закладу вже з 1 вересня цього року.

За дорученням міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки розпочато службове розслідування стосовно керівника Хмельницької Держсільгоспінспекції.

Київський міжнародний інститут соціології та Інститут економічних досліджень та політичних консультацій на замовлення Держагентсва з інвестицій склали рейтинг інвестопривабливості регіонів.

13 травня відбудеться прес-конференція хмельницької громадської організації "Хмельницька самооборона і контроль". Її скликає керівник організації Юрій Смаль.

Хмельницьке міське управління житлово-комунального господарства 5 травня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ “Хмельницьке БМУ-69" на капітальний ремонт зони відпочинку Привокзальної площі від вулиці Проскурівської до вулиці Шевченка.

Перша в історії олімпійська чемпіонка з жіночої боротьби Ірина Мерлені може очолити управлінням молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації.

keyboard_arrow_up