Вчора, 3 листопада, швидкісний потяг "Інтерсіті" № 747 "Київ – Тернопіль" вирушив в свій перший рейс.
На сторінці "Укрзалізниці" у Фейсбуці повідомляють про те, що заповненість транспорту була стовідсотковою.
У дописі йдеться про відсутність рейсу в понеділок, проте в усі інші дні він курсуватиме згідно з графіком. Зі станції "Київ-Пасажирський" відбуває о 17.24, а до Тернополя прибуває о 23.25. На зворотньому шляху з Тернополя відправляється о 04:06, час прибуття до Києва - 09:58.
Специфікою нового потяга є те, що зупинки здійснюються у Козятині, Калинівці, Гнівані, Деражні та Волочиську, а не лише в обласних центрах - Хмельницькому і Вінниці.
В Укрзалізниці називають цифру понад 200 тисяч осіб, які також тепер зможуть скористатися послугами нового потяга. Його обслуговуватиме склад Skoda Wagonka на 636 пасажирських місць.
Мастер Автополив
Валерій
Konstantin Wespe reply Валерій