Порушників на дорогах тепер фотографуватимуть - МВС

  • У МВС розповіли, коли в Україні запрацює фотофіксація порушень правил дорожнього руху. 
Порушників на дорогах тепер фотографуватимуть - МВС

Уже в наступному році в Україні запрацює фотофіксація порушень правил дорожнього руху. Водії-порушники знову почнуть отримувати "листи щастя". Про це повідомив речник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко в ефірі радіостанції "Голос Столиці".

Як він зазначив, зараз практично неможливо зафіксувати кожне правопорушення на українських дорогах. А ось, в країнах Європи системи автоматичної фото-, відеофіксації порушень суттєво дисциплінує водіїв.

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити ЗАЗ в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

"В наших найближчих сусідів — Польщі, де впровадження системи відеофіксації чисельністю всього 500 камер за останні роки дало доволі суттєве зниження аварійності". 

Тож таке нововведення допоможе зменшити кількість аварій, переконені у МВС.

"Чотири тисячі камер — це цифра, яку ми розрахували як базовий параметр. За наявністю камер система буде більш-менш ефективною... Звісно, не одразу все це запрацює. Але поступово почне працювати з першого кварталу наступного року".

Тож "фотографувати" порушників почнуть вже в першій половині 2018 року. Також повернуться і так звані "листи щастя".

0
0
0
0
Коментарі (2)
  • Анонім

    Є рішення суду, де чорним по білому, сказано, що заборонено надсилати "листи щастя" в тому випадку, коли було виявлено правопорушення, є фото відеофіксація, але водія не було зупинено і не оформлено постанови про адмін.правопорушення. відповідальність водія ТЗ, а не власника ТЗ, дані якого витягнули з бази. То що водія не зупинили і не оформили, при виявлені правопорушення, то проблема поліції, хай виконують свою роботу сумлінно!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Хмельницького за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up