До кінця року хмельницькі перевізники, у яких не весь транспорт був оснащений GPS-навігаторами, мають їх закупити. Це дасть змогу контролювати рух тролейбусів, автобусів та маршруток. Таку вимогу міська рада висувала на новий конкурс перевізників. Обладнання придбали у житомирського ТОВ “Дозор Україна”.
Один GPS-навігатор обходиться у 2774 гривні. За його обслуговування потрібно буде платити по 120 гривень на місяць. А от тим, у кого навігатори вже були встановлені, фірма їх перепрошиє відповідно до своєї системи. Після цього "Дозор Україна" має запустити так званий диспетчерський центр, завдяки якому хмельничани зможуть слідкувати за рухом транспорту в режимі онлайн або через мобільний додаток.
Корисне посиланняНайбільша база пропозицій продати чи купити ВИС в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.
- Вже з 29 грудня ми будемо пробувати пробне підключення. Тестувати будемо на тролейбусах та маршрутках "Елетротрансу". Пізніше будемо займатись й іншими перевізниками. Частину їхніх навігаторів потрібно буде перепрошити, та й ми тільки зараз заключаємо з ними договори, - розповідає vsim.ua начальник управління транспорту і зв'язку Сергій Шепурєв.
Таким чином, вже за місяць мешканці зможуть бачити, коли їде потрібний їм тролейбус або маршрутка. Якщо транспорт буде курсувати з порушеннями графіку, то система буде це фіксувати. Видно буде і те, якщо водій з'їжджатиме з рейсу. За порушення перевізників збираються штрафувати або навіть розривати договір.
Читайте також: Із 27 грудня маршрутки і тролейбуси Хмельницького їздитимуть по-новому
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Ось так має бути у кожному місті України, як зробили у Тернополі http://www.rada.te.ua/novyny/65268.html