В Гречанах та на Зарічанській: патрульні шукають свідків двох ДТП

-
Наприкінці вересня невідомі пошкодили два легковика.
-
Поліцейські розшукують винуватців цих ДТП.
В обласному центрі побільшало аварій, після яких водії-порушники тікають з місця ДТП. Про це свідчить збільшення кількості повідомлень про пошук свідків аварій. Днями трапилась ще одна пригода, в яких розшукують винуватців.
Перша пригода трапилась 24 вересня в Гречанах. На вулиці Романа Шухевича з 18:00 по 22:00 годину, поблизу будинку № 15, невідомий пошкодив автомобіль “Opel Insignia”.
А на Зарічанській, неподалік будинку №32 пошкодили “Renault Trafic”. Це трапилось з 22:00 години 27 вересня по 07:10 годину 28 вересня. Наразі в поліції розшукують винуватців обох ДТП.
— Відділ розшуку та опрацювання матеріалів ДТП управління патрульної поліції в Хмельницькій області просить усіх очевидців чи осіб, які володіють будь-якою інформацією з приводу вищевказаної події зателефонувати на службу “102” та допомогти встановити обставини. Дякуємо за допомогу!” — повідомляють в поліції.
До слова, ще одна пригода сталась 4 вересня на трасі «Житомир-Чернівці». На 261-му кілометрі автодороги Н-03 водій на автівці “Fiat” зіткнувся з “Volvo FH 420”. Після цього він так втік з місця ДТП. У поліції зазначають, “Fiat” був білого кольору з причепом. Наразі водія розшукують правоохоронці.
Нагадаємо, ще про двох горе-водіїв, яких шукає поліція. Так, нещодавно на тій же трасі «Житомир-Чернівці» невідомий водій на “Hyundai Santa Fe” збив електроопору. І втік з місця ДТП.
А на Заготзерно, на перехресті вулиць Трудової та Чорновола автомобіль “Renault Megane 2” зіткнувся з “Volkswagen Transporter”. Водій-порушник також втік з місця аварії.
Ще три аварії трапилось на Тернопільській, Свободи та Лісогринівецькій. Невідомі пошкодили “BMW", "ВАЗ" та “Volkswagen".
А по провулку Козацькому пошкодили “ZAZ VIDA”. Хто саме це зробив, правоохоронцям наразі невідомо.
Читайте також:
-
Ремонтують переїзд та кладуть асфальт: на Хмельниччині обмежать рух на двох ділянках
-
Перевізницю з Хмельницького оштрафували на 867 тисяч. Яка причина? (ФОТО)
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Иван ПодвысоцкийДа знайдуть вони їх вже спеціалісти
-
Світлана Данільчук++++++++++++++++