Винний у смертельній ДТП водій з Хмельницького отримав іспитовий термін. Чому так?

Винний у смертельній ДТП водій з Хмельницького отримав іспитовий термін. Чому так?
Руслан Грицишин
  • Смертельна аварія сталася у лютому цього року.

  • Літня жінка загинула під колесами авто на пішохідному переході.

  • Водію призначили 4 роки позбавлення волі.

  • Але від відбуття покарання звільнили.

20 лютого цього року на вулиці Героїв Майдану сталася смертельна аварія. Автомобіль «Toyota» збив 63-річну жінку. 38-річний водій автомобіля повертав із вулиці Грушевського. Тим часом загибла переходила дорогу на зелене світло світлофора.

Ймовірного на той момент винуватця аварії, водія «Toyota» Руслана Грицишина, одразу ж затримали. Згодом йому обрали запобіжний захід — домашній арешт. Під час перших судових засідань він визнав свою провину та розкаявся. Згодом термін домашнього арешту йому продовжили.

27 червня Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок водієві. Його визнали винним за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу. Руслану Грицишину призначили покарання у вигляді 4 років позбавлення волі та позбавлення права керувати транспортними засобами терміном 2 роки. Разом з тим, від відбуття покарання його звільнили, призначивши випробувальний термін 2 роки. Руслан Грицишин має відшкодувати процесуальні витрати у розмірі 2288 гривень.

Відео дня

У вироку суду вказані пом’якшувальні обставини:

  • підсудний раніше не судимий

  • вчинив тяжкий необережний злочин

  • одружений

  • має офіційне місце роботи

  • характеризується виключно позитивно

  • вчинив злочин вперше

  • щиро розкаявся

  • активно сприяв розкриттю злочину

  • має на утриманні двох неповнолітніх дітей

  • у потерпілого (племінника загиблої) немає претензій.

Також суд врахував, що Хмельницький міськрайонний відділ філії ДУ «Центр пробації» вважає за можливе виправлення підсудного без позбавлення волі.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Сталин
    Расстрелять! (с)
  • Vitaliy Valchuk
    Жесть. Мужик каструлю вкрав - 3роки дали. А тут людину вбив....
  • Anonymous
    Забули вказати, ще одну пом’якшувальну обставину:

    Має гроші
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:07 Тепла очікувати не варто: якою буде погода у Хмельницькому наступного тижня 17:09 «На щиті» повертається захисник з Хмельниччини Валерій Пирожок 16:10 У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський Конгрес сімей Римо-Католицької Церкви присвячений Дню матері 15:12 Де у Хмельницькому не буде світла 12-16 травня (АДРЕСИ) Від читача 14:34 📱Google виправив небезпечну вразливість нульового дня* для Android, яка вже експлуатується хакерами 14:10 У Старосинявській громаді тимчасово не буде газу: у чому причина 13:02 Синоптики попереджають про сильні заморозки 12 травня на Хмельниччині 12:02 Чемпіонат області з футболу: результати і статистика 1-го туру photo_camera 11:18 Історія Хмельницької міської дитячої лікарні: з чого усе почалося 10:41 До Дня матері голова Хмельницької облради привітала матусь в перинатальному центрі 10:01 Камʼянецький ФК Епіцентр — чемпіон першої ліги play_circle_filled 09:41 У Жилинцях на місці пожежі виявили двох загиблих: деталі 09:08 Протягом доби рятувальники загасили три пожежі на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up