"Ніхто й подумати не міг", - у Хмельницькому затримали 54-річного чоловіка, який обкрадав перукарні

"Ніхто й подумати не міг", - у Хмельницькому затримали 54-річного чоловіка, який обкрадав перукарні
  • Чоловік заходив у перукарні, щоб "підстригтися", але як тільки працівники відволікалися, він їх обкрадав.
  • Злодія зафіксували камери спостереження.
  • Наразі його затримали. Чоловіку загрожує 5 років ув'язнення.

54-річний чоловік проживав у Києві, але він час від часу приїздив до Хмельницького. Він заходив у місцеві перукарні й домовлявся про послуги. А поки працівники відволікалися, він непомітно обкрадав їх. Забирав телефони та інші ціні речі. Але під час чергової спроби крадіжки чоловік "засвітився" на камеру.

— "Ззовні виглядав дуже пристойно: краватка, класичне пальто, тож ніхто навіть подумати не міг, що він може вчинити злочин", — розповіли у прес-службі ГУ НП у Хмельницькій області. 

Чоловіка затримали. Справу розслідують за частиною 2 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Злодію світить позбавлення волі до 5 років. Зараз його перевіряють на причетність до вчинення аналогічних злочинів і в інших областях.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Алекс
    Це ще раз підтверджує, що зовнішність буває оманливою.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:07 Кубок Хмельницького з міні-футболу: визначилися учасники 1/4 фіналу 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 8 липня 19:28 На 16 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 8 липня (АДРЕСИ) 18:18 Попереджають про грози і град: на Хмельниччині очікується негода Від читача 09:14 Як відірвати дітей від ґаджетів і подружити з англійською? У Хмельницькому стартував літній мовний табір — участь безоплатна 17:29 Новий потяг Хмельницький — Тернопіль — Львів: ціни та графік 16:33 Хмельницька лікарня отримала статус одного з найкращих інсультних центрів Європи 15:57 До Хмельницького курсуватиме новий модернізований поїзд: як він виглядає 15:13 На Хмельниччині водійка збила дитину — хлопчика госпіталізували 14:39 Четверо лікарів із Хмельницького підробляли довідки для ухилянтів, — СБУ 14:01 Сказав, що доглядає маму — жителя Хмельниччини засудили на 5,5 років за відмову служити 13:18 Госпіталізували 12-річного хлопчика: на Хмельниччині зіткнулись автівки 12:38 100 тисяч $ неіснуючого боргу: у Хмельницькому затримали вимагачів 12:15 Загинув мотоцикліст з Хмельницького: деталі ДТП 11:02 Більшість безробітних на Хмельниччині - жінки 10:33 Де безпечно купатися на Хмельниччині: результати досліджень 10:01 Хмельничанки стали чемпіонками України з шахів photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up