Віктор Вікарчук то конфліктує із поліцією, то із працівниками СБУ. Власник “СВ” вважає Україну комерційною структурою, а правоохоронні органи - злочинним угрупованням. Нещодавно в комплексі “СВ” 18 осіб створили “міську раду”, обрали її “голову”, а також “ліквідували” діючий виконавчий комітет. Серед них також був Віктор Вікарчук. Тепер справою займається СБУ. А проти власника “СВ” відкрили кримінальне провадження.
Стріми від Віктора Вікарчука стали вже звичними для багатьох користувачів соцмережі Facebook. Один із них він транслював сьогодні, 29 жовтня, близько 7 ранку. До помешкання чоловіка навідалися працівники СБУ із обшуками. Такі дії вони провели у рамках відкритого кримінального провадження за статтею 109 ККУ (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади). Про це повідомила речник прес-центру управління СБУ в Хмельницькій області Людмила Рябчук.
Обшуки проводяться в межах кримінального провадження за статтею 109 Кримінального кодексу Україні. Зараз тривають слідчі дії. Тож інші деталі - це таємниця досудового слідства, - каже Людмила Рябчук.
Візит працівників СБУ до свого помешкання Віктор Вікарчук фіксував на відео, що транслювалося на його сторінці у Facebook. Стрім тривав до тих пір, поки правоохоронці не вилучили у власника “СВ” телефон, що є речовим доказом.
Уже наступний прямий ефір був запущений через кілька годин. Транслювався він із комплексу “СВ”. На відео - працівники СБУ і поліція. Останніх викликав пан Вікарчук, або вони зафіксували скоєння, на його думку, злочину СБУшниками. Мовляв, ті хочуть провести обшуки в його закладі незаконно. Їхній візит Віктор Вікарчук назвав “злочинним замовленням”. А самих правоохоронців - Федеральною службою безпеки Російської Федерації.
Сьогодні це злочинне угруповання, інакше я їх не можу назвати, прийшли до мене без порушеної статті Кримінального кодексу. І найголовніше - за законами УРСР. Ви уявляєте - це ФСБ. Тому в нас точно є питання, чому наші хлопці загинули на Сході, чому в нас проблеми з Росією. Бо в нас одна й та сама служба, яка працює тут. Найголовніше - за гроші платників податків, - каже Віктор Вікарчук.
Нагадаємо, власник “СВ” періодично конфліктує із правоохоронними органами. Раніше не вщухали його суперечки із поліцією через правила карантину. Детальніше ми розповідали про це раніше. При цьому пан Вікарчук зауважував: в Україні замість органів виконавчої влади існують лише юридичні особи.
Цього разу приводом для конфліктів став не візит поліції, а створення “міської ради” в стінах закладу. Під час трансляції було названо кожного «депутата» поіменно. Це Валерій Тесленко, Денис Замазкін, Олена Роля, Ольга Уграк, Павло Білецький, Тетяна Москалюк, Валентина Гоменюк, Володимир Оліщук, Тетяна Духовська та Ірина Захарчук. Аби стати «депутатами», ці люди просто називали своє ім’я. Тоді Віктор Вікарчук пояснив, на якій підставі все відбувається:
Я вам хочу сказати одну штуку, що приймали Конституцію 450 депутатів. Ідея в тому, що 450 депутатів від 52 мільйонів — це один на 100 тисяч. Тому трьох буде достатньо для того, щоби прийняти по такій самій аналогії і заснувати орган місцевого самоврядування. Я ще раз хочу пояснити — це початок і ніхто себе ніким не назвав. Це просто установчі збори, щоб почати якусь певну процедуру. Далі будуть обиратися депутати, буде обиратися міський голова.
На дану ситуацію відреагував хмельницький блогер Андрій Попик. Комплекс “СВ” він назвав “потенційним кублом сепаратизму”. На своїй сторінці у Facebook чоловік написав:
Хмельничани, не майте ЖОДНОЇ справи з СВ - це потенційне кубло сепаратизму. Ні копійки туди ні за оренду , ні за які послуги, бо звідти тхне Путіним”.
В Хмельницькому за участі прихильників сепаратистів проголосили свою міську раду, обрали 10 депутатів і голову. Прошу...
Опубликовано Andriy Popyk Пятница, 23 октября 2020 г.
Про події, що відбулися в стінах “СВ”, спостерігачі “Опори” повідомили поліцію та СБУ. З тих пір справа на контролі управління Служби безпеки України в Хмельницькій області.
Нагадаємо, президент Зеленський звільнив Ігоря Вуїва з посади керівника управління Служби безпеки на Хмельниччині й призначив замість нього Тараса Цюцюру.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.