Смерть жінки під під’їздом у Шепетівці: в поліції прокоментували нещасний випадок (ВІДЕО)

Смерть жінки під під’їздом у Шепетівці: в поліції прокоментували нещасний випадок (ВІДЕО)
 • У Шепетівці на жінку обвалився дах під’їзду.
 • Від отриманих травм вона загинула на місці.

Правоохоронці встановлюють обставини трагічної смерті 32-річної жінки у Шепетівці. Подія трапилась посеред ночі вчора, 21 січня. Нагадаємо, на жінку обвалився дашок над першим під’їздом житлового будинку. Вона померла на місці. У Шепетівському районному управлінні поліції встановлюють відповідальних за благоустрій будинку. Про це пише видання «День за днем».

Відомо, що на місці події працювала слідчо-оперативна група, внесено ві­до­мос­ті до Єди­но­го ре­єс­тру до­су­до­вих роз­слі­ду­вань. Наразі за фактом вже приз­на­чили су­до­во-ме­дич­ну ек­спер­ти­зу. Як повідомляють в поліції, слідів насильницької смерті на тілі жінки не було виявлено.

"За ре­зуль­та­та­ми роз­ти­ну вста­нов­ле­но, що смерть жін­ки нас­ту­пи­ла від уда­ру па­да­ючо­го пред­ме­ту (ймо­вір­но, від па­дін­ня улам­ку з на­ві­су під’їз­ду бу­дин­ку), оз­нак на­силь­ницької смер­ті не ви­яв­ле­но. На­ра­зі вста­нов­лю­ють­ся усі об­ста­ви­ни з ме­тою прий­нят­тя рі­шен­ня згід­но з чин­ним за­ко­но­давс­твом. На да­ний мо­мент та­кож вста­нов­лю­ють­ся свід­ки та оче­вид­ці по­дії, по­лі­ці­єю про­во­дить­ся пе­ре­вір­ка що­до від­по­ві­даль­них осіб за екс­плу­ата­цію бу­дин­ку, бі­ля яко­го від­бу­лась да­на тра­ге­дія", - зазначила ін­спек­тор сек­то­ру мо­ні­то­рин­гу Ін­на Ча­ховсь­ка. 

Коментарі (5)
 • Миколай Сивак

  Начальника того жеку до відповідальності
 • Matviy Khizhnyak

  Новина ні про що
 • Таня Киричук

  Ужас.Опять халатность, кто будит отвечать за жизнь...Просто смешно, опять расследование на месяца...полиция ,типо что то делает, а жизнь потеряна,молодая жизнь..Просто опять полный беспридел, все ,типо все понимают, а ничего не делается..
 • Anna Blonska

  Странно что это случилось ночью... Какое совпадение...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up