Хмельничани мають змогу провести вечір цікаво та в затишній атмосфері за спільним переглядом фільму "Літо". Показ відбудеться в рамках проекту "Артхаус в Т"мета якого - популяризація сучасного мистецтва в нашому місті. В даному випадку кіномистецтва.
Як зазначили організатори, після перегляду відвідувачі зможуть поділитися своїми враженнями від фільмів та разом його обговорити. Захід відбудеться 16 вересня, в приміщенні ГО "Центр розвитку театру "Час Т". Адреса: Проскурівського підпілля 71, кімната 36. Початок о 18:00. Вхід по програмі "Pay what you want".
Про фільм "Літо". Сюжет заснований на маловідомих фактах біографії Віктора Цоя (Тео Ю) та розгортається влітку 1981 року в Ленінграді. Основна сюжетна лінія фільму — історія знайомства і стосунків 19-річного Цоя, 26-річного Майка Науменка (Роман Білик) і його дружини Наталії (Ірина Старшенбаум), а також становлення Ленінградського рок-клубу та запис першого альбому Цоя.