Не проспіть! Завтра, 25 березня, переходимо на "літній" час

Не проспіть! Завтра, 25 березня, переходимо на "літній" час
  • Вже завтра хмельничанам доведеться встати на годину раніше.
  • Стрілки годинників в ніч на 25 березня переводять на годину вперед.

У неділю, 25 березня, українцям доведеться спати на годину менше. Адже цією неділі Україна переходить на "літній" час.  Це означає, що в ніч з 24 на 25 березня потрібно перевести стрілку годинника на годину вперед.

До слова, переводити годинники на "літній" і "зимовий" час вперше почали у 1908 році у Великій Британії. Це зробили, щоб зекономити електроенергію. В СРСР стрілки годинника переводити почали з 1981 року.  Наразі перехід на сезонний час проводиться більш ніж у ста країнах світу. 

В Україні зміна часу відбувається двічі на рік: в останню неділю березня перехід на так званий "літній" час та останньої неділі жовтня - на "зимовий". 

Відео дня

Нагадаємо, що у 2012 році Верховна Рада хотіла скасувати переведення годинників на "зимовий" час, але під тиском громадськості ухвалена постанова була скасована. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:25 У Хмельницькому районі попрощались з військовим Олександром Ковальчуком photo_camera 18:00 Засудили 22-річного хмельничанина, який робив закладки: як його покарали 17:17 До яких лікарів звертаються найчастіше: рейтинг за направленнями для хмельничан 16:22 На проспекті Миру підліток випав з 9 поверху Від читача 17:03 Койнаш Карина руководит новыми направлениями моды 2024 года и сотрудничает с химической отраслью 15:34 Вбив бабусю та напав на школяра. 10 років в’язниці дали жителю Шепетівки 14:51 За порушення торгівлі пальним був суд над працівником АЗС 14:11 У Пирогівці приїдуть хмельницькі лікарі, які нададуть безоплатні послуги 13:25 Хто з нардепів Хмельниччини добровільно подав декларацію 12:37 На «Хмельницькводоканалі» є 10 вакансій. Кого шукають 12:08 Сморід і стовп диму. Хмельничани знову скаржаться на паліїв трави і листя 11:17 У Хмельницькому визначили черги відключень світла (ГРАФІКИ) 10:41 П’яний мотоцикліст спричинив ДТП з потерпілим на Шепетівщині 09:38 У Лезневому сьогодні, 25 вересня, не буде води. Як довго? 08:31 Де у Хмельницькому відключатимуть світло цього тижня (АДРЕСИ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up