Двох людей у Хмельницькому підстрелив той самий чоловік - поліція

Двох людей у Хмельницькому підстрелив той самий чоловік - поліція
Фото із сторінки Тетяни Сивоконь у Фейсбук.
Правоохоронці затримали 50-річного хмельничанина, який стріляв в кафе у Раковому. В поліції вважають, що цей же чоловік поранив людину на вулиці Козачій.

В неділю, 21 лютого, протягом години у різних мікрорайонах двом людям стріляли в голову. У першому випадку той, хто випусти кулю в око п’яному хмельничанину, втік з місця події. Засвітився він через деякий час в Раковому, де вистрелив в лоб 29-річному чоловіку. Правоохоронці вияснили, що винуватцем у двох подіях може бути один і той же зловмисник.

- Спочатку чоловік, якого поранили на Козачій, говорив, що ніхто в нього не стріляв і він сам впав. Постраждалий був п’яним. Коли він протверезів, то розповів про те, що сталося, - розповідає «ВСІМ» речник Хмельницького відділу поліції Катерина Терещенко. – Не виключено, що стріляв один і той же чоловік. Такий висновок можна зробити з опису, який надав перший постраждалий.

Повідомили в поліції й інші факти, які вже встановили. Виявляється, що у випадку із стріляниною на Ціолковського ніякої бійки не було. Вже затриманий чоловік зайшов до кафе і впіймав на собі погляд майбутньої жертви. Він йому не сподобався і раніше судимий зловмисник вихопив пістолет та вистрелив хмельничанину в голову. Травматична зброя для відстрілу гумових куль, яку вилучили у підозрюваного, виявилася незареєстрованою

Щоб остаточно пересвідчитися, що в обох випадках стріляла одна і та сама людина, правоохоронці мають дочекатися поки поранений на Козачій відійде від наркозу після операції. Слідкуйте за оновленнями разом із «ВСІМ».

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Alex Cube
    Кто так пишет статьи?

    "У першому випадку той, хто випусти кулю в око п’яному хмельничанину, втік з місця події. Засвітився він через деякий час в Раковому, де вистрелив в лоб 29-річному чоловіку." -- это утверждение о том, что человек один и тот же. Следующее предложение:



    "Правоохоронці вияснили, що винуватцем у двох подіях може бути один і той же зловмисник." -- может быть? так да или может?



    Кроме того, в сюжете на телевидении патрульный полицейский, который принимал участие в задержании сообщил, что у стрелка был пневматический пистолет. Как может человек, работающий в полиции не отличать травматический пистолет от пневматического? Он компетентный?

    А если это все-таки был пневмат, то значит взяли не того и шьют ему второе преступление, которого он не совершал, т.к. в дубово стреляли явно из травмата (была гильза)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:39 Симчишин призначив людей на дві посади у Хмельницькому. Хто вони? 10:12 Потрійна ДТП у Дунаївцях: один з водіїв був п’яним 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 25 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:35 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 25 січня Від читача 08:53 21 678 ультразвукових досліджень проведено у КНП "ХОССЦ" протягом 2025 року 18:01 Потепліє до нуля: прогноз погоди для Хмельниччини на 25 січня 17:07 Актор з Хмельниччини став Заслуженим артистом. Він зіграв у «Ти — космос» 16:18 Петарди під час війни: кого і як карали на Хмельниччині 16:06 «Не встиг одружитися»: Хмельницький попрощався з військовим і спортсменом Денисом Мостовим 15:08 На Хмельниччині безвісти зникла 22-річна Аліна Запорожець: що відомо 14:04 Загинуло четверо військових з Хмельниччини: Віктор Антонюк, Олег Гриськов, Володимир Дубовка, Роман Поліщук 13:18 Енергетикам доплачуватимуть 20 тисяч гривень за відновлювальні роботи — рішення уряду 12:25 Скільки коштує електроенергія для бізнесу в Хмельницькому: ми порахували (ІНФОГРАФІКА) 11:42 На Хмельниччині — 9 пожеж за добу: що і де горіло
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up