- Я думаю, місто буде чекати справедливого бюджету, щоб місто могло автономно мати бюджет, щоб не було субвенцій, нарікань. Сьогодні можна це зробити. По ідеї, той кодекс, який був прийнятий, вже би п’ять років ми би мали автономно приймати бюджет. Насправді, не було політичної волі. Я думаю, що в цієї Верховної Ради є шанс зробити цей крок, щоб місцеве самоврядування нарешті в країні стало самоврядуванням. В асоціації міст вже міські голови називають самоврядування самоврятуванням. Ви бачите, є декілька проблем, і по місту, особливо, що стосуються будівництва, ці речі мають бути врегульовані, громада не може бути заручником цих всіх питань. Сьогодні до кінця дня буде коаліційна угода, там визначено десь 12 напрямів реформування змін. Скажімо для мене важливо - це реформування житлово-комунального господарства, це звичайно і обласний рівень, щоб створити горизонтально-вертикальні інструменти управління державою.Я думаю, що громада в місті буде більш ефективно використовувати кошти, і мені здається, що платникам податків буде легше прояснити, що потрібно платити.
А ще Сергій Мельник сказав, що треба змінювати правила ведення бізнесу, правила ведення податків, розширювати податкове навантаження, ну і звичайно забезпечити ефективне використання коштів платників податків.
-Буду намагатися це робити. Ну, і саме головне - місту допомагати, тому, що в нас залишається декілька основних питань. Ми, якби то не було складно, 12 кілометрів Чернелівського водогону побудували, для міста дуже важливо ще наступних 5 кілометрів добудувати. В цілому ще треба закінчити: зробили документацію на неонатальний корпус дитячої лікарні, думаю, це також важливе питання, і питання державних програм розвитку електротранспорту, і житлово-комунального господарства - це такі основні питання для життя територіальної громади. Мені здається, що все-таки за вісім років багато речей вдалося зробити. Звичайно, за зустрічі, які я провів, бачу, що деякі питання не дотягнули, будемо дотягувати...
Як оцінили роботу Сергія Мельника депутати:
-Вражає принциповість, людяність і працездатність цієї людини. Сподіваюся, що у цей «іловайський котел» куди він йде, він наведе там порядок. Я сподіваюся на нього, як ні на якого іншого депутата, враховуючи його якості як людини, - розповів головний лікар перинатального центру Андрій Ропотан.
-Можу відмітити, що це була виробнича гармонія. Не завжди було все бездоганно, тому що служба, яку я очолюю, надзвичайно складна, і вона, як передова треба сьогодні. Але ми надзвичайно з цим справлялися, і дякувати Богу, що Сергій ІІванович, його прозорливе око, і об’єктивний аналіз зі всіх діяльностей сприяв тому, що працювати хотілося ще краще, - сказала директор спеціалізованого комунального підприємства «Хмельницька міська ритуальна служба» Зоя Пархомець.-За часи його керування містом працюється нормально. Я мав свою думку, я її відстоював, на коліна не перед ким не ставав, і в радянський період за що догану мав. Але головне результат кращий. Утримання міста було на рівні з відповідності тої ситуації, яка в Україні склалася, то я підтримував, - розповів Іван Бухал.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.