Більшість з місць, які б ми не показували гостям Хмельницького, є занедбаними. Список створений на основі власних спостережень. Тож він є суб’єктивним. До нашого переліку ви можете додати свій варіант. Його залишайте у коментарях.
Відомі в Хмельницькому залізні скульптури були створені ще у 80-90-х роках. Їх автором є хмельницький митець Микола Мазур. У Хмельницькому вони знаходяться в парку імені Михайла Чекмана та в сквері імені Тараса Шевченка. Наразі деякі з них вже відреставрували. Втім більшість вже давно втратили свій колись вельми привабливий вигляд. Фарба на них облущилася, тож вони стали схожими на брухт, а не скульптури.
“Чортове колесо”, що в парку імені Михайла Чекмана, звели в середині 1980-х років. Атракціон не працює. Наразі споруда в аварійному стані. Металеві частини вже давно поржавіли, а фарба облущилася.
Будинок молоді “Проскурів” поселився на вулиці Інститутській у 80-их роках. Для чого тільки не були призначені стіни цієї будівлі: від кінотеатру до танцювального клубу. Втім не прижилося там нічого й досі. Будівля й досі пустує. Натомість у її стінах є щілини, через які видніються пляшки з-під алкоголю й недопалки.
Безкоштовних туалетів у Хмельницькому є чимало. Багато з них знаходяться в парках і скверах міста. Журналісти vsim.ua вже проводили у них ревізію. У більшості з них смердить, а зовнішній вигляд залишає бажати кращого.
Будинок побуту, що знаходиться навпроти зупинки “Юність” має занедбаний вигляд. Старе сіре приміщення майже повністю завішане вивісками з рекламою, вигляд якої є не дуже привабливим. До того ж будівля вже давно потребує ремонту.
Мешканці мікрорайону Озерна вже давно скаржаться на відсутність облаштування зони відпочинку біля водойми. Свої петиції містяни залишали на сайті звернень до міської ради. Освітлення, нових лавок, урн для сміття і біотуалетів поблизу озера поки немає. Можливо, вони з’являться в майбутньому. Принаймні, це обіцяє міська рада.
Автовокзал №3, що знаходиться поблизу овочевого ринку, псує зовнішній вигляд міста. Адже він знаходиться ледь не в самому центрі. Автобуси, сміття, старенький туалет й інше псує думку гостей про Хмельницький.
Вже два роки на майдані Незалежності красуються вічнозелені слоники. Хвойні не прижилися і потроху сохнуть. Похизуватися таким перед гостем? Скоріше, ні.
Понад 15 років рожева будівля з колонами пустує. В 2010 році її внесли до переліку архітектурних пам’яток Хмельницького. Згодом тут повісили табличку з QR-кодом. Та це все осучаснення для архітектурної пам’ятки. Балкони будинку вже давно аварійні, а скло на вікнах побило вітрам та часом. Фарба вже давно вигоріла на сонці, а саме приміщення потроху руйнується.
Будівля, що на вулиці Пилипчука, будується вже кілька років. Її цікава форма, що нагадує яйце, привертає увагу багатьох містян. Коли ж хмельничани та гості зможуть побачити її у завершеному вигляді - поки не відомо. В результаті - чергова багаторічна недобудова. В центрі міста.
Який з варіантів вам соромно показати гостям міста?
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Валентина Варушичева
Мастер Автополив
Sidorcuk Masa reply Мастер Автополив
А потом лабазюк базарников собрал и повёл через площадь , садик для слепых , прямо к СБУ на расстрел. Люди даже опомниться не успели.
А сколько болезней выпустили на патентников, чтобы сельские с дерслужбы могли новое тело биоробота создать, душу переселить и жить 390 лет!! И массово, синевит , для замены сустава, и пролабс клапана, для замены сердца, и катаракты для замены глаз. Все експеременты делают с телом биоробота!
Вітка Квітка
Віталій Українець
Яка сумлінно проводжає та зустрічає гостей міста вже понад 20 років!
Та юрби бомжів та юних алкашів з жебраками сильно псують настрій!