На фестивалі “Республіка” готують велику арт-інсталяцію картин у вигляді “Ловця снів”

На фестивалі “Республіка” готують велику арт-інсталяцію картин у вигляді “Ловця снів”
  • Другого дня на гостей фестивалю “Республіка” чекає великий арт-сюрприз.
  • Художники з усієї підготували виставку картин на тему снів на узбережжі Південного Бугу.

Цьогоріч фестиваль “Республіка” підготував для учасників заходу багато сюрпризів. Зокрема, упродовж наступних двох днів музичної події на узбережжі Південного Бугу можна буде побачити величезну інсталяцію. Понад 50 картин, об’єднаних тематикою нічних видінь, утворять символ “Ловця снів”. Організаторами заходу стали незалежне об’єднання “Колос” разом із управлінням молоді та спорту міста Хмельницького. Така виставка проводиться вперше і аналогів її немає.

Участь у інсталяції взяли художники із різних міст України, зокрема, Дніпра, Житомира, Києва, Львова, Івано-Франківська та Хмельницького. Тематикою, що об’єднує усі картини, є чужі сни, самі ж твори можна віднести до течій абстракціонізму та сюрреалізму.

Голова незалежного арт-об’єднання “Коло” Ростислав Юровський розповідає, що інсталяція “Ловець снів” має перетворитися на величезне око, що вночі буде дивитися на небо. Але яким чином це відбудеться, хлопець тримає в інтризі.

На виставку митці запрошують усіх хмельничан та гостей міста, зазначаючи, що і надалі намагатимуться готувати цікаві арт-інсталяції. Подивитися на картини можна буде упродовж усього фестивалю “Республіка”.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up