У Хмельницькому обрали бренд міста

 • Протягом десяти днів хмельничани могли голосувати за кращий варіант бренду міста. 
 • З-поміж трьох проектів хмельничани обрали логотип і у вигляді герба Хмельницького і слоган "Щодня новий". 
 • Двоє дизайнерів, які розробили цей варіант, будуть працювати над розробкою повноцінного брендбуку.
У Хмельницькому обрали бренд міста

В стратегії розвитку Хмельницького до 2025 року прописали брендування міста. Міська рада запланувала, щоб і Хмельницький мав свій логотип і слоган. З'явитись він має у 2018. Розробкою бренду займається Агенція розвитку міста. Ще у листопаді минулого року запустили опитування хмельничан, яким вони бачать Хмельницький. Після того провели бренд-сесію, на яку запросили місцевих підприємців, культурних діячів, громадських активістів. З ними обговорили їхнє бачення бренду міста. Пропозиції та ідеї сформували у технічне завдання. 

12 грудня стартував конкурс серед дизайнерів та художників. Вони мали не лише запропонувати графічний логотип і слоган, але й показати, в якій кольоровій гаммі і де саме він може використовуватись. На подачу робіт вони мали два місяці. Прийом тривав до 5 лютого. Після цього конкурсна комісія визначила три найкращих варіанти і виставила їх на голосування. Воно тривало до 20 лютого. 

Найбільше голосів – 1345 отримала робота "Щодня новий" хмельничан Павла Іванова та Олексія Лисюка. Саме з ними міська рада заключить договір на розробку повноцного брендбуку.

Елементами логотипу є стріли, що висвітлюють спрямованість на розвиток та еволюцію міста. Також, таке представлення бренду підкреслює повагу до історії міста, при цьому розкриває його сучасну сутність — постійний рух вперед та оновлення. Концепція бренду будується на полівекторності — перетині безлічі можливостей, що відкриває Хмельницький для кожного, перетині безлічі шляхів і напрямків. Місто розвивається безупинно. Хмельницький змінюється. Хмельницький щодня новий. Саме таке розуміння сьогодення та майбутнього міста, лягло в основу усієї концепції бренду, та буде використовуватись для розробки комунікаційних стратегій.

На другому місці з результатом 1195 опинилася робота вінницького дизайнера «Серце поділля» Максима Каплюка. Третє місце та 880 голосів віддали за роботу «Зростаючи разом» Павла Приймича зі Львова.

В Агенції розвитку міста кажуть, проект переможця не буде остаточним. Він ще буде корегуватись відповідно до зауважень хмельничан. Також планують звернутись до еспертів з графічного дизайну.

Коментарі (25)
 • Igor Novosadyuk

  худший вариант ((((
 • Коля

  Не бренд а х.. я,  як таке можна обирати ???!!!
 • Valery Napytkin

  ну, алюзія на серце на центральній стрілі ніби прослідковується. На чорній стрілі чорне серце. Чорне, Карле, чорне! Хмельничани вітають вас! Хоча, з іншого боку, вповні схоже на кістку... За завалений шрифт тут вже казали - чомусь "дизаінери" вважають, що спотворивши нормальний аріал чи таймс, вони створили крутизну.
 • Ksenia Kosiuk

  Коментар видалено...

  Valery Napytkin reply Ksenia Kosiuk

  "Так вот, чтобы убедиться в том, что Достоевский − писатель, неужели же нужно спрашивать у него удостоверение? Да возьмите вы любых пять страниц из любого его романа, и без всякого удостоверения вы убедитесь, что имеете дело с писателем."  Посвідчення розробника не врятує кінцевий варіант...

Зранку перестали працювати світлофори на трьох вулицях у Хмельницькому. В КП "БРЕД" кажуть, що регулятори руху справні,...

photo_camera

Пішохідна зона біля пляжу вздовж Бандери вже давно у жахливому стані.  Міська рада спирала все на орендаря, а той з...

Вже у ці вихідні, 26 та 27 травня, буде похмуро, але тепло і без дощу.  Синоптики прогнозують до +25.

Служба безпеки України попередила про можливу масштабну кібератаку напередодні фіналу Ліги Чемпіонів. Фахівці надала...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up