У цукерках, рибі та какао: до Хмельницького СІЗО намагались передати заборонені "гостинці"

У цукерках, рибі та какао: до Хмельницького СІЗО намагались передати заборонені "гостинці"
  • За день співробітники ізолятора виявили кілька випадків контрабанди.
  • Деякі із них були досить креативними.
 

30 грудня працівники слідчого ізолятора в обласному центрі кілька разів виявляли заборонені речовини у посилках, які надходили на імена арештантів.

Так, в одній із них було виявлено паперовий згорток із темною кристалічною речовиною невідомого походження. Вона знаходилася у прихованому вигляді, загорнутою в поліетиленову обгортку з-під цукерок.

В іншій посилці знайшли солену робу "нафаршировану" поліетиленовими згортками із речовиною невідомого походження. Наразі походження речовин з'ясовують правоохоронці. Про це повідомили у ДУ "Хмельницький слідчий ізолятор".

Відео дня

А ось на ім'я ще одного "мешканця" СІЗО надіслали сухі дріжджі, які знаходилися в прихованому вигляді в середині поліетиленового пакета з какао порошком.

За даними фактом працівниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up