Як військові на Хмельниччині навчаються стріляти із гранатометів (ФОТО, ВІДЕО)

Як військові на Хмельниччині навчаються стріляти із гранатометів (ФОТО, ВІДЕО)
Тут і далі фото із сайту АрміяInform

Бійці одного із підрозділів Сил підтримки відпрацьовують стрільби із ручного протитанкового гранатомета РПГ-7. 

У Хмельницькій області військовослужбовці проходять навчання в одному із підрозділів Командування Сил підтримки. Днями вони виконали практичні стрільби з гранатометів. Як це було розповіли у АрміяInform. 

Загальновійськова підготовка, яку наразі проходять військовослужбовці цього підрозділу, включає у себе навчальні стрільби з ручного протитанкового гранатомета РПГ-7. Впродовж декількох днів бійці вивчають теорію, тактико-технічні характеристики цієї зброї і після закріплення теорії практично відпрацьовують стрільбу з РПГ-7.

Відео дня

Довідка:
40-мм ручний протитанковий гранатомет РПГ-7 — ручний протитанковий гранатомет, призначений для боротьби з танками, самохідними артилерійськими установками й іншими броньованими засобами противника. Крім того, він може бути використаний для знищення живої сили противника, що перебуває в легких укриттях, а також у спорудах міського типу.

В АрміяInform також показали як військові виконали вправу «Стрільба з місця по цілі, що з’являється». Ціллю був умовний танк (мішень № 12) у засідці, який з’являвся три рази по 20 секунд з проміжком у 15 секунд. За словами інструктора Тараса, всі бійці виконали вправу задовільно.

— Відпрацювання даної вправи допомагає відчути вагу гранатомета, пережити перший постріл, звикнути до його потужності. А це якраз той момент, який допомагає їм перебороти себе і краще діяти у стресових ситуаціях на полі бою. Адже важливо психологічно підготувати вояків, які зможуть гідно виконувати бойові завдання, вміти працювати з різними видами зброї та бути морально готовими до будь-яких ситуацій, — розповідає інструктор.

Військовослужбовець Юрій вже не вперше стріляє з РПГ-7. Він говорить, що навчальні стрільби суттєво допомагають психологічно підготуватися до ведення вогню в реальних бойових умовах.

— Коли ти зробив перший постріл, то вже починаєш розуміти, як працює ця зброя. Проте для стрільби з РПГ також важливо навчитись правильно вибирати позицію, щоби ворог не зміг відразу завдати вогневого удару у відповідь, позаяк гранатометників наші вороги «знімають» у першу чергу, — розповідає Юрій.

Більше про те, як навчаються стріляти військові на відео АрміяInform:

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up