Гончар, Лукашук, Собко і Ящук програли вибори: що робитимуть далі (ОНОВЛЕНО)

Гончар, Лукашук, Собко і Ящук програли вибори: що робитимуть далі (ОНОВЛЕНО)
  • Попередні дані свідчать про перемогу чинного міського голови Олександра Симчишина.

  • Ми звернулися до решти кандидатів з питанням про їхні плани на майбутнє.

На цьогорічних місцевих виборах посаду міського голови хотіли зайняти п’ятеро хмельничан. Судячи з даних нашого екзит-полу та інформації «Команди Симчишина», чинний міський голова перемагає вже у першому турі. Підтримка решти кандидатів є значно нижчою. Ми вирішили дізнатися, чим колишні кандидати займатимуться після місцевих виборів.

Іван Гончар, «Сила і честь»

Займатимуся тим, чим займався, — бізнесом, підприємницькою діяльністю. Буду працювати, як працював. Політикою, звісно, буду займатися, партією «Сила і честь». Ми пройшли вибори і будемо готуватися до наступних. Наступні вибори починаються тоді, коли закінчуються чергові.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up